Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Apartmán s modrou kuchyňskou linkou

Apartmán s modrou kuchyňskou linkou

O tom, že modrá je dobrá, vás přesvědčí působivý apartmán ukrytý v oblasti Českomoravské vrchoviny. Nalézá se v malé vesničce u Nového města na Moravě. Tato malá vesnička nese jméno Studnice a návštěvníky zaujme především svou malebnou jižní částí s rybníkem jako z pohádky. Barvu vody a nebe spatříte také v apartmánu, který nedávno získal zcela nový háv.

Za proměnou apartmánu v půvabné malé vesničce stojí interiérová designérka Jana Collins, která tvoří pod vlastní značkou Senses Studio. Navrhování a vytváření interiérů je pro ni celoživotním koníčkem. Svou profesní vášeň uplatnila i při realizaci interiéru apartmánu ve Studnici, do kterého vnesla svůj osobitý cit pro kombinaci materiálů a barev.

Interiér plný naděje a modré barvy

O modré barvě se říká, že je barvou naděje. Naději získal i tento apartmán, který je nyní mnohem optimističtějším místem pro život. Jasně modrá barva výrazně vepsaná do kuchyně propojené s jídelnou a obývacím pokojem působí neobyčejně přitažlivým dojmem. Modrá kuchyňská linka na sebe okamžitě strhne pozornost, nikoliv ale proto, že by snad působila nemístně. Prostoru kolem sebe dodává zvláštní šarm a notuje si se závěsy stejného odstínu, které zdobí okna v obývacím pokoji. Jasná modř může vyniknout naplno především díky světlému pozadí a hřejivému dřevu. Do tohoto barevného schématu tak bez problémů zapadá i několik černých prvků.

V jednoduchosti je krása

Apartmán je zařízen v minimalistickém stylu, a tak jsou jeho největší ozdobou použité materiály, barvy a tvary. Vedle kuchyňské linky na první pohled upoutá rovněž zajímavá obývací stěna, designová křesla a stolky, moderní umělá svítidla, obrazy a textilie. Přidanou hodnotou jsou také skleněné dveře zvýrazněné černým rámem či atypický věšák v předsíni. Interiér sice působí vcelku jednoduchým dojmem, přesto však zaujme svým originálním pojetím. Hlavní roli v něm hraje geometrie, vizuální čistota, letmá elegance, prostor, světlo a styl.

Ve Studnici u Nového města na Moravě tak vzniklo opravdu působivé bydlení, které je nadčasové, vzdušné a hravé zároveň.

Foto: Ivan Svatoš
Zdroj: sensesstudio.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock