Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Apartmán s modrou kuchyňskou linkou

Apartmán s modrou kuchyňskou linkou

O tom, že modrá je dobrá, vás přesvědčí působivý apartmán ukrytý v oblasti Českomoravské vrchoviny. Nalézá se v malé vesničce u Nového města na Moravě. Tato malá vesnička nese jméno Studnice a návštěvníky zaujme především svou malebnou jižní částí s rybníkem jako z pohádky. Barvu vody a nebe spatříte také v apartmánu, který nedávno získal zcela nový háv.

Za proměnou apartmánu v půvabné malé vesničce stojí interiérová designérka Jana Collins, která tvoří pod vlastní značkou Senses Studio. Navrhování a vytváření interiérů je pro ni celoživotním koníčkem. Svou profesní vášeň uplatnila i při realizaci interiéru apartmánu ve Studnici, do kterého vnesla svůj osobitý cit pro kombinaci materiálů a barev.

Interiér plný naděje a modré barvy

O modré barvě se říká, že je barvou naděje. Naději získal i tento apartmán, který je nyní mnohem optimističtějším místem pro život. Jasně modrá barva výrazně vepsaná do kuchyně propojené s jídelnou a obývacím pokojem působí neobyčejně přitažlivým dojmem. Modrá kuchyňská linka na sebe okamžitě strhne pozornost, nikoliv ale proto, že by snad působila nemístně. Prostoru kolem sebe dodává zvláštní šarm a notuje si se závěsy stejného odstínu, které zdobí okna v obývacím pokoji. Jasná modř může vyniknout naplno především díky světlému pozadí a hřejivému dřevu. Do tohoto barevného schématu tak bez problémů zapadá i několik černých prvků.

V jednoduchosti je krása

Apartmán je zařízen v minimalistickém stylu, a tak jsou jeho největší ozdobou použité materiály, barvy a tvary. Vedle kuchyňské linky na první pohled upoutá rovněž zajímavá obývací stěna, designová křesla a stolky, moderní umělá svítidla, obrazy a textilie. Přidanou hodnotou jsou také skleněné dveře zvýrazněné černým rámem či atypický věšák v předsíni. Interiér sice působí vcelku jednoduchým dojmem, přesto však zaujme svým originálním pojetím. Hlavní roli v něm hraje geometrie, vizuální čistota, letmá elegance, prostor, světlo a styl.

Ve Studnici u Nového města na Moravě tak vzniklo opravdu působivé bydlení, které je nadčasové, vzdušné a hravé zároveň.

Foto: Ivan Svatoš
Zdroj: sensesstudio.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock