Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží interiér domu v Magdalence

Svěží interiér domu v Magdalence

Na varšavském předměstí Magdalenka se nachází dům ukrývající velice působivý interiér zařízený v minimalistickém stylu. Jeho majitelé měli o zařízení svého nového bydlení vcelku jasnou představu, se kterou seznámili architektku Paulinu Świst ze studia ArchiWisła. Pojďme se společně podívat na to, jaký je výsledek její práce.

Interiér v lehce industriálním stylu

Každý z manželů si v interiéru přišel na své. Jeden snil o ručně vyrobených dlaždicích, druhý zase o volně stojící vaně. Oba přitom mají rádi lehce industriální styl, který se také do interiéru velice vkusně promítl. Svědčí o tom například velká reprezentativní místnost, která představuje otevřený obývací pokoj. Zaujmou v něm zajímavě řešené stěny, kovové prvky, krb i kůže suplující koberec. Tuto neotřelou kombinaci osvěžuje jasně modrá sedačka, pokojové květiny a především výhledy do přírody umožněné pomocí obrovských skleněných ploch.

Bydlení s dotekem luxusu

Jistý luxusní nádech interiéru je patrný také v dalších místnostech. Obývací pokoj tak plynule navazuje na bílou kuchyni se zajímavou mozaikou na podlaze a jídelnu vymezenou velkým dřevěným stolem. Také tyto prostory jsou díky oknům dostatečně světlé a tedy i útulné. Ještě o něco útulnější jsou pokoje v patře, do kterého vedou schody se skleněnou zástěnou. Podlahu této soukromé zóny krášlí dubové parkety. Potěchou pro oko i duši je ložnice, kterou zdobí překrásná stěna z modrého veluru. Díky minimalistickému pojetí této odpočinkové místnosti může sametově čalouněná stěna za postelí dokonale vyniknout.

Svěží interiér domu v Magdalence

Romantické bydlení

Jelikož si majitelka velmi přála volně stojící vanu, její přání bylo splněno. Eleganci v koupelně rovněž zvýrazňuje půvabná voděodolná tapeta s květinovým motivem. V druhé koupelně zase došlo ke splnění přání jejího partnera. Krášlí ji ručně vyrobené dlaždice opět v přitažlivých modrých tónech. Díky hojnosti zasklených ploch působí tyto odpočinkové prostory luxusním průzračným dojmem. Interiér tak vypadá mnohem větší a hranice mezi tím, co je skutečné a co se odráží, se ztrácí.

Na předměstí Varšavy tak vznikl půvabný a ryze funkční interiér, kterému nechybí dotek elegance a luxusu. Plný skleněných ploch, kvalitního nábytku a originálních doplňků představuje dokonalé místo pro život v opravdovém komfortu.

Zdroj: archiwisla.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock