Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Stylový vesnický dům

Stylový vesnický dům

Dům, který dnes navštívíme alespoň virtuální cestou, je splněným snem pro každého, kdo miluje venkovský styl bydlení. Vyrostl poblíž Kodaně a více než moderní městské sídlo připomíná chalupu na venkově. Jeho interiér je však vysoce komfortní a nadčasový. Pojďte se společně s námi podívat do stylového vesnického domu obklopeného vzrostlými rododendrony a šeříky.

Moderní interiér ve venkovském domě

Ze zahrady, která svou přirozenou venkovskou krásou přitahuje řadu kolemjdoucích, vyrůstá vcelku jednoduše vyhlížející dům s kachlovou střechou a fasádou zdobenou tmavými deskami. Působivý kontrast tak vytvářejí okna a dveře v čistě bílé barvě. Svádějí k nahlédnutí do venkovského domu, který však uvnitř kráčí s dobou. Interiér této dvoupodlažní stylové chalupy zaujímající rozlohu 202 m2 totiž zdobí moderní vybavení v letmém doprovodu vintage prvků. V převaze bílé barvy, která se tu objevuje na stěnách i podlahách, tak vedle sebe vynikají moderní kusy nábytku v příjemném kontrastu s těmi patinovanými. Hlavní roli zde přitom hraje dřevo, které odkazuje na lásku majitelů domu k přírodě a jejím darům. Interiér tak zútulňují všemožné skříně, komody, lavice a stolečky. Těm sekunduje další originální vybavení interiéru vyrobené z jiných přírodních materiálů.

Stylový vesnický dům

Bydlení s kapkou etno stylu

V případě tohoto bydlení na půli cesty mezi tradicí a nadčasovostí se skvěle uplatnily také prvky etno stylu. Tyto doplňky inspirované cizími kulturami výborně doplňují minimalistický základ interiéru a navíc mu dodávají tolik přitažlivý nádech exotiky. Návštěvníkům prozrazují něco o cestovatelské duši hostitelů a opět odkazují na tolik důležitou moc přírody. Rozbíhají se místnost po místnosti a vytvářejí zde kouzelná zátiší sloužící k odpočinku a introspekci. Při pohledu na tenhle venkovský dům by však asi nikoho nenapadlo, že se v jeho interiéru najde prostor právě pro natolik exotický styl.

Elegantní bydlení plné světla

Tento pohádkový dům skrytý v zahradě poblíž lesa disponuje velkorysými prostory, dostatečným přísunem denního světla i řadou originálních prvků. Vzhledem k chytře řešeným úložným prostorům působí interiér domu neskutečně vzdušným dojmem. Díky velkým oknům je tu zajištěn příjemný světelný komfort, o který je díky početným designovým umělým svítidlům postaráno i ve chvíli, kdy se setmí. Jednotlivé místnosti jsou zařízeny minimalisticky, o to více v nich mohou dát najevo svou krásu jednotlivé kusy nábytku. Celý interiér byl zařízen v duchu elegance. Na první pohled tak zaujme jak historizující točité schodiště, tak půvabný lustr v jeho blízkosti.

K vidění je tu však mnohem více, co stojí za zmínku. Stačí se podívat na fotografie, jejichž krásu umocňuje prostředí, ve kterém byly pořízeny…

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Developerský projekt ve Spáleném Poříčí

Kuchyně z prvotřídních materiálů, navždy jako nová

Interiér Ostrava

ROMANTICKÁ KUCHYNĚ

Domácí kino

Prázdninový apartmán

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Originální adventní věnce

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock