Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Residence, která je v souznění s okolní přírodou

Residence, která je v souznění s okolní přírodou

Určitě mi dáte za pravdu, že domy, které se svým vzhledem zapadají i do okolí, jsou naprosto úžasné. Své o tom věděli i architekti, kteří se postarali o vytvoření tohoto úchvatného domu, který byl dokončen v roce 2015.

Materiály, které se navzájem doplňují

Tato residence se rozkládá ve dvou úrovních, nechybí ani prostor na střeše, který se dá používat k posezení během teplých dní, navíc je odtud dobrý výhled na okolní kalifornskou krajinu. Na domě bylo využito nejrůznějších materiálů, mezi nimi například dřevo, ocel, beton a kámen. Všechny tyto materiály bez problému splynou s okolním idylickým prostředím. Navíc jde o poměrně podobné barvy, které k sobě navzájem ladí a jsou využity v celém domě. Dům je dále propojen s leštěnými dřevěnými podlahami.

Pracovalo se i pod zemí

V rámci snahy o dodržení omezení výšky domu, které nastavila městská rada, byl jeden stupeň tvořící další poschodí domu, postaven v podzemí. Tím se zvětšila obytná plocha bez dalšího stavění do patra. První podlaží domu se nachází těsně nad zemí, které je postaveno na stěnách podzemního podlaží. V celém domě nechybí velká okna, přinášející denní světlo do domu. Některé stěny jsou tvořeny téměř celé právě z oken, což zaručuje dobrý výhled.

Celý interiér je zařízený v poměrně tlumených barvách, ozvláštnění tvoří hlavně menší dekorace. Výhodou tohoto domu jsou i velké prostory, které nabízí možnost pohybu a pobytu více osob. Určitě musíme vyzdvihnout hezkou koupelnu s mramorovým obkladem, která láká k příjemně trávenému večeru.

Štítky: bydlení
Zdroj: mayesoffice.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Velká Bíteš

rekonstrukce a interiér bytu Dejvice

VÝBĚR ŠPIČKOVÝCH MATERIÁLŮ

TRENDY interiér rodinného domu

"Hygge styl" Šakvice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Jak na masivní dřevěné podlahy a podlahové topení?

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock