Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rekonstrukce kuchyně v barvách cappuccina

Rekonstrukce kuchyně v barvách cappuccina

Změna interiréru s sebou přináší kromě starostí také nemalé výhody. Diky skvělým nápadům architektů a bytových designérů se vám dnes může interiér maximálně přizpůsobit a to i včetně nemalých přání a představ.

Designérská výzva

Důkazem toho je i rekonstrukce kuchyňského koutu včetně jídelny, který byl nemalou výzvou. Úkolem designérů totiž bylo z poměrně úzké místnosti vytvořit komfortní místo jak pro vaření, stolování, tak i pro ukládání věcí. To vše je laděné do příjemných přírodních barev s dominantní cappuccinovou. O optické zvětšení prostoru se postaraly stropní podhledy se skvěle zakomponovaným osvětlením spolu s vhodným umístěním tapety.  

Důraz na jednoduché linie

Kuchyňská linka je tvořena rovnými a jednoduchými liniemi. Většina spotřebičů a velký úložný prostor je umístěn do jedné ze stěn. Tím je zajištěn dostatek prostoru na pracovní desce. Velmi praktický je také tvar kuchyně do písneme U. Díky tomu je vytvořen bar, který může sloužit například k rychlé snídani a opticky odděluje kuchyni od jídelního prostoru. Samozřejmostí je vybavení moderními spotřebiči, v tomto případě od švýcarské značky V-ZUG, a kamenná pracovní deska.

Rekonstrukce kuchyně v barvách cappuccina

Kombinace šedé a hnědé

Tóny šedé a hnědé barvy, které jsou v celé místnosti včetně všeho vybavení, působí v kombinaci denního světla a umělého osvětlení příjemně a útulně. Dlažba v šedé barvě imitující litou podlahu dodá místnosti jednotný a moderní nádech. Perfektně tak koresponduje s kuchyní a tvoří příjemný kontrast s velkým jídelním stolem. Ten je tvořen železnou konstrukcí a jeho deska je barevně sladěna s částí úložného prostoru v jídelně. Vytápění místnosti je zajištěno moderním hliníkovým radiátorem značky Vasco. Příjemným detailem a dalším důkazem praktického využití každého místa je posezení umístěné mezi kuchyňským a jídelním koutem s úložným prostorem. 

Celý koncept interéru nabízí velkou škálu inspirace, a také se uchází jako jeden z pěti finalistů o titul „Beste Küche Kollegenpreis“. 

Rekonstrukce kuchyně v barvách cappuccina
Rekonstrukce kuchyně v barvách cappuccina
Zdroj: siematic.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock