Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Půvabný podkrovní byt v hrázděném domě

Půvabný podkrovní byt v hrázděném domě

Hrázděné domy mají své nezaměnitelné kouzlo. Jejich osobitý charakter se vepsal i do půvabného podkrovního bytu, který prošel velkou proměnou. Je plný dřeva, slunce a zajímavých architektonických řešení.

Hrázděný dům je vybudován specifickou technikou hrázdění. Hrázděná stěna je konstruována z hraněných svislých a vodorovných trámků, které jsou zpevněny šikmými vzpěrami. Zatímco tato kostra má nosnou funkci, její vnitřní prostor vyplňuje materiál bez nosné funkce, ať už se jedná o mazaninu, vepřovice či pálené cihly.

Jedinečné podkroví

Podkroví v hrázděných domech mívají svůj půvab. Také v tomto případě vznikl pod střechou hrázděného domu velkolepý a jedinečný obytný prostor. Zaujímá plochu o velikosti 350 m2 a poskytuje majitelům exkluzivní bydlení. Zachovává si zvláštní charakter a vzpomínky na minulé časy, přitom ale vytváří moderní a reprezentativní prostor. Zaujme především svým vzdušným dojmem, prosvětlením a designem.

Půvabný podkrovní byt v hrázděném domě

Vstříc novému bydlení

Bydlení sestává z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, ložnice, dětského pokoje, pokoje pro hosty, koupelen, šatny a technické místnosti. Bonusem je jedinečná prosklená sauna, která přináší wellness do každodenního života. Otevřeným prostorám bylo přiděleno individuální rozdělení tak, aby splňovaly nejrůznější požadavky na osobní použití. Vedle sauny zaujme také překrásná kuchyně s velkým pultem, která je vyrobena na míru. Spolu s jídelnou tak vytváří příjemné místo každodenního setkávání. To platí i pro velice útulný obývací pokoj s obrovskou sedací soupravou a poblíž stojícím krbem. Nevšední půvab však nezapřou ani ostatní místnosti.

Interiéru vévodí bílá barva a příjemné odstíny dřeva. Uplatňuje se zde výhradně minimalistický styl, který osvěžuje řada pokojových květin a také výhledů do přírody. Bydlení působí velice elegantně a nechybí mu ani nádech tajemna. O ten se starají zejména originální doplňky s nádechem exotiky.

Zdroj: www.embert-raumkonzept.de

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock