Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Prázdninová rezidence v Nizozemsku

Prázdninová rezidence v Nizozemsku

Tři k sobě přimknuté domky spoluvytváří příjemnou prázdninovou rezidenci v malé vesnici Tonden v Nizozemsku. Ta svým obyvatelům poskytuje přímý kontakt s přírodou a tolik důležité soukromí.

Za projektem tohoto nevšedního bydlení stojí architektonická firma HofmanDujardin z Amsterdamu. Rezidence je navržena pro relaxaci mimo ruch města a je koncipována jako ideální úkryt obklopený přírodou. Pečlivě promyšlený exteriér budovy umožňuje, aby dokonale zapadl do malého pozemku v borovém lese.

Rezidence s výhledy do přírody

Tato rezidence je vybavena veškerým vybavením, kterého je zapotřebí k vychutnání si odpočinku s rodinou a přáteli. Všechny pokoje nabízejí úžasný výhled na okolní přírodu. Rezidence se skládá ze tří svazků orámovaných terasami. Zatímco jednotlivé svazky vytvářejí jedinečné funkční prostory, použití posuvných dveří posiluje vnitřní propojení mezi nimi i s vnějším prostředím.

Prázdninová rezidence v Nizozemsku
Foto: Matthijs van Roon

Uspořádání bydlení

Obývací pokoj je srdcem domu. Obyvatele zve do soukromého koutku u krbu či k večeři v kruhu rodiny a přátel. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a velké okno, které nabízí ničím nerušený výhled na okolní les. V dětské ložnici jsou patrové postele, ze kterých mohou děti sledovat ptáky a jeleny. Kromě toho má dům v podkroví pokoje pro hosty se střešními okny, které vybízejí k pozorování hvězd a vrcholků stromů. Každý prostor má tedy jedinečné spojení s okolní přírodou.

Přečtěte si také

Prosklená chata na Islandu pro milovníky polární záře

Jestli se chystáte na Island a chcete vyzkoušet opravdu nezapomenutelné ubytování, které vám poskytne panoramatický výhled na hory i polární záři přímo z vašeho lože, pak vyzkoušejte stylovou…

Svěží interiér

Prázdninová rezidence nabízí ubytování v prostorných pokojích plných slunce. Interiér oživují velká okna stírající hranici mezi vnitřní a vnější částí domu. Komplex tří domků je tak jakoby vklíněn přímo mezi stromy, které se stávají vizuální součástí interiéru. V něm hraje hlavní roli dřevo, které umocňuje přírodní vzhled tohoto bydlení. Vévodí mu minimalistický styl, a tak může plně vyniknout jak vybavení interiéru, tak příroda za okny.

Rezidence ve vesnici Tonden v Nizozemsku je dokonalou ukázkou bydlení, které plynule navazuje na okolní přírodu. Spolu s terasami a velkými okny představuje dokonalý úkryt v náručí lesa.

Štítky: chata / chalupa
Foto: Matthijs van Roon
Zdroj: www.hofmandujardin.nl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock