Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nová kuchyně jako dárek od rodiny

Nová kuchyně jako dárek od rodiny

Někteří z nás nemají v životě takové štěstí, jako jiní. Své o tom ví paní Barbora z Krupky, která teď zažívá nelehké období. Bojuje s vážnou nemocí, která se jí neustále vrací. Je to ale bojovnice a věří, že se uzdraví a bude v pořádku. Má báječnou rodinu, která jí pomáhá, a proto si pro ni také připravili překvapení a přihlásili ji do pořadu ,,Jak se staví sen“.

Věří, že bude lépe

Paní Barbora je prý srdcem rodiny a všechny stmeluje. Vždy se snažila všechny potíže překonat a nenechat se jimi pohltit. Dlouhá léta pracovala jako laborantka v nemocnici a před dvěma lety jí diagnostikovali rakovinu. Následovaly operace, chemoterapie a dlouhá léčba. Nyní ji opět čeká další zákrok, kvůli nálezu na játrech. Přes všechny útrapy je paní Barbora silná a společně s rodinou věří, že se špatné období zlomí a bude už jen lépe.

Vášnivá kuchařka si zaslouží pořádnou kuchyň. A tou paní Barbora bezesporu je. Dlouhá léta si přeje novou kuchyň a její rodina jí to chce dopřát. Manžel s rodinou ji přihlásili do pořadu ,,Jak se staví sen“. Paní Barbora nic netuší a tak ji čeká velké překvapení.

Nová kuchyně jako dárek od rodiny

Osvětlené podhledy

Proměnu kuchyně s obývacím pokojem navrhli designéři Kamila Douděrová a František Kobližka. Sami říkají, že tentokrát šlo o proměnu snazší než jindy. Stačilo vybourat příčku mezi kuchyní a obývákem a vytvořit tak nový větší prostor. Původní kuchyně dispozičně nevyhovovala a bylo nutné ji pozměnit. Stěžejní bylo vytvoření dostatku pracovního prostoru pro vaření a příjemné místo k odpočinku.

Designéři hledali barvu, která by se zde nejvíce hodila. Od dcery paní Barbory zjistili, že má ráda moderní styl, uzavřené skříně, hladké povrchy a také Francii. Tady vznikl nápad fialové barvy levandulí, která se promítla v prvcích interiéru. Pro rozzáření prostoru použili osvětlené napínané podhledy s motivem květiny a také LED pásky u kuchyňské linky. Stěnu za sedačkou opatřili stříbrným štukem, který kontrastuje s grafikou na stropě.

A jak celá proměna probíhala? Na to se můžete podívat v dalším díle pořadu.

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se stavísen – extra“ uvidíte v pondělí
9. dubna ve21.30 na Primě.

Štítky: jak se staví sen

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock