Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nová kuchyně jako dárek od rodiny

Nová kuchyně jako dárek od rodiny

Někteří z nás nemají v životě takové štěstí, jako jiní. Své o tom ví paní Barbora z Krupky, která teď zažívá nelehké období. Bojuje s vážnou nemocí, která se jí neustále vrací. Je to ale bojovnice a věří, že se uzdraví a bude v pořádku. Má báječnou rodinu, která jí pomáhá, a proto si pro ni také připravili překvapení a přihlásili ji do pořadu ,,Jak se staví sen“.

Věří, že bude lépe

Paní Barbora je prý srdcem rodiny a všechny stmeluje. Vždy se snažila všechny potíže překonat a nenechat se jimi pohltit. Dlouhá léta pracovala jako laborantka v nemocnici a před dvěma lety jí diagnostikovali rakovinu. Následovaly operace, chemoterapie a dlouhá léčba. Nyní ji opět čeká další zákrok, kvůli nálezu na játrech. Přes všechny útrapy je paní Barbora silná a společně s rodinou věří, že se špatné období zlomí a bude už jen lépe.

Vášnivá kuchařka si zaslouží pořádnou kuchyň. A tou paní Barbora bezesporu je. Dlouhá léta si přeje novou kuchyň a její rodina jí to chce dopřát. Manžel s rodinou ji přihlásili do pořadu ,,Jak se staví sen“. Paní Barbora nic netuší a tak ji čeká velké překvapení.

Nová kuchyně jako dárek od rodiny

Osvětlené podhledy

Proměnu kuchyně s obývacím pokojem navrhli designéři Kamila Douděrová a František Kobližka. Sami říkají, že tentokrát šlo o proměnu snazší než jindy. Stačilo vybourat příčku mezi kuchyní a obývákem a vytvořit tak nový větší prostor. Původní kuchyně dispozičně nevyhovovala a bylo nutné ji pozměnit. Stěžejní bylo vytvoření dostatku pracovního prostoru pro vaření a příjemné místo k odpočinku.

Designéři hledali barvu, která by se zde nejvíce hodila. Od dcery paní Barbory zjistili, že má ráda moderní styl, uzavřené skříně, hladké povrchy a také Francii. Tady vznikl nápad fialové barvy levandulí, která se promítla v prvcích interiéru. Pro rozzáření prostoru použili osvětlené napínané podhledy s motivem květiny a také LED pásky u kuchyňské linky. Stěnu za sedačkou opatřili stříbrným štukem, který kontrastuje s grafikou na stropě.

A jak celá proměna probíhala? Na to se můžete podívat v dalším díle pořadu.

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se stavísen – extra“ uvidíte v pondělí
9. dubna ve21.30 na Primě.

Štítky: jak se staví sen

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Kam v bytě umístit zrcadlo?

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock