Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nápadité bydlení plné barev

Nápadité bydlení plné barev

Ve Węgierské ulici v Krakově se nachází kouzelné bydlení, které nešetří svěžími barvami a zajímavým designem. Obnažené cihly, tyrkysové zdi, neviditelné dveře a odvážné tapety – to všechno utváří interiér plný fantazie v této části Polska.

Za tímto osobitým bydlením stojí interiérová designérka Karolina Skowrońska ze studia Nieskromne progi, které je známé svou zálibou v živých barvách, hře se světlem a rozmanitými materiály. To se také projevilo v tomto krakovském interiéru, které je potěchou pro oko i duši.

Interiér samé překvapení

Realizace interiéru ve Węgierské ulici se pro architekty stala opravdovou výzvou. Vtiskli mu zbrusu novou podobu plnou barev a překvapivých prvků. Patří k nim tyrkysové vstupní dveře, které jako by se vpíjely do stěny v předsíni vymalované stejným odstínem. Obdobné schéma architekti využili také v kuchyni, kde modrá zeď s téměř neviditelnými dveřmi osvěžuje bílý prostor s kuchyňskou linkou. Nejkrásnější je však rustikální průchod mezi kuchyňskou a obývací zónou, který tvoří obnažené cihly. Moderním řešením jsou pak prosklené dveře v černém rámu, které naopak tento prostor oddělují od ložnice. Pro větší dostatek soukromí zde nechybí ani elegantní závěsy spadající až na zem.

Barevné bydlení s nádechem elegance

Celým interiérem se nese hravý duch. Syté barvy osvěžují místnost po místnosti a starají se o dobrou náladu. Každý kousek prostoru tak působí neobyčejně svěžím dojmem, o což se stará zejména příjemná kombinace modrých a žlutých odstínů. Nechybí ani jemný dotek růžové barvy, která vévodí například kouzelné tapetě na stěně v ložnici a  koupelně. Interiér je díky různým průhledům, svěžím barvám a zajímavým kombinacím materiálů neobyčejně veselý a hravý, přesto však působí dostatečně jednotným dojmem. Nachází se v něm navíc řada prvků, které se pro změnu starají o jeho elegantní ráz.

V jedné z ulic Krakova tak vznikl domov s příjemnou atmosférou, který je nadčasový a zároveň vřelý. Ukazuje jedinečnou krásu celé řady designových prvků, a přesto v něm vládne útulná atmosféra.

Zdroj: Nieskromne progi - architektura wnętrz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock