Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nápadité bydlení plné barev

Nápadité bydlení plné barev

Ve Węgierské ulici v Krakově se nachází kouzelné bydlení, které nešetří svěžími barvami a zajímavým designem. Obnažené cihly, tyrkysové zdi, neviditelné dveře a odvážné tapety – to všechno utváří interiér plný fantazie v této části Polska.

Za tímto osobitým bydlením stojí interiérová designérka Karolina Skowrońska ze studia Nieskromne progi, které je známé svou zálibou v živých barvách, hře se světlem a rozmanitými materiály. To se také projevilo v tomto krakovském interiéru, které je potěchou pro oko i duši.

Interiér samé překvapení

Realizace interiéru ve Węgierské ulici se pro architekty stala opravdovou výzvou. Vtiskli mu zbrusu novou podobu plnou barev a překvapivých prvků. Patří k nim tyrkysové vstupní dveře, které jako by se vpíjely do stěny v předsíni vymalované stejným odstínem. Obdobné schéma architekti využili také v kuchyni, kde modrá zeď s téměř neviditelnými dveřmi osvěžuje bílý prostor s kuchyňskou linkou. Nejkrásnější je však rustikální průchod mezi kuchyňskou a obývací zónou, který tvoří obnažené cihly. Moderním řešením jsou pak prosklené dveře v černém rámu, které naopak tento prostor oddělují od ložnice. Pro větší dostatek soukromí zde nechybí ani elegantní závěsy spadající až na zem.

Barevné bydlení s nádechem elegance

Celým interiérem se nese hravý duch. Syté barvy osvěžují místnost po místnosti a starají se o dobrou náladu. Každý kousek prostoru tak působí neobyčejně svěžím dojmem, o což se stará zejména příjemná kombinace modrých a žlutých odstínů. Nechybí ani jemný dotek růžové barvy, která vévodí například kouzelné tapetě na stěně v ložnici a  koupelně. Interiér je díky různým průhledům, svěžím barvám a zajímavým kombinacím materiálů neobyčejně veselý a hravý, přesto však působí dostatečně jednotným dojmem. Nachází se v něm navíc řada prvků, které se pro změnu starají o jeho elegantní ráz.

V jedné z ulic Krakova tak vznikl domov s příjemnou atmosférou, který je nadčasový a zároveň vřelý. Ukazuje jedinečnou krásu celé řady designových prvků, a přesto v něm vládne útulná atmosféra.

Zdroj: Nieskromne progi - architektura wnętrz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock