Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní ušák jako výjimečný solitér

Moderní ušák jako výjimečný solitér

Ušáky byly vždy symbolem ztišení, klidu a pohodlí. Snad každý se z práce těšil na chvilku strávenou s knihou a šálkem dobré kávy v náruči svého nejmilejšího křesla. Retro ušáky už povětšinou odvál čas, můžete si je ale připomenout díky moderním ušákům, které se právě teď usazují v celé řadě pokrokových interiérů. Ušáky se tak vracejí na místo činu, v novém a mnohem lehčím kabátě. Přemýšlíte i vy nad tím, že si maximálně komfortní křeslo pořídíte do relaxačního koutku u knihovny?

Pohodlí jako luxus

Vytrácení staromódních ušáků z interiérů měla na svědomí móda diktující praktické a estetické zmenšování dispozic. Zbytečně mohutná a nepříliš designová křesla byla sice synonymem domácí pohody, většinou však na úkor celkové estetičnosti místnosti, ve které zabírala až příliš mnoho místa.

Současné moderní ušáky, které v sobě snoubí nádech luxusu i jistotu pohodlí, nepůsobí vůbec robustně, a tak se směle a bez překážek dostávají do celé řady moderních interiérů. Zatímco jste tak možná dříve byli zvyklí uklidit obrovské retro křeslo co nejdál z dohledu, moderní ušák se ve vašem interiéru okamžitě stane půvabnou solitérou, na které s obdivem spočinou pohledy všech vašich návštěv. Moderní ušák přinese k vám domů symbol maximálního pohodlí, ale také dotek luxusu, na který si po náročném dni budete velmi rádi zvykat.

Moderní ušák jako výjimečný solitér

Ušák v novém kabátě

Moderní ušáky se zbavily všeho, co jim ubíralo na kráse a přidávalo na váze. Představují se tak v novém jarním kabátě, který působí neobyčejně svěže, mladistvě a s vkusem pro barevné ladění. Zmizely tak robustní základny staromódních ušáků, které nyní nahrazuje odlehčená spodní konstrukce nebo ještě lépe otočná základna z kvalitního kovu. Přesně o takový design ušáků stojí milovníci minimalisticky koncipovaných prostorů, a proto do nich umisťují moderní ušák jako výraznou designovou solitéru.

Současné ušáky tak díky svému novému kabátu působí mnohem vzdušnějším dojmem, navíc se snadněji přenášejí z místa na místo a v rámci prostoru se přetáčejí.

Moderním časům se přizpůsobily také pro ušák tak typické uši, které prošly zásadní plastickou operací a někde ve stylu Van Gogha zmizely úplně. Designovou proměnu si užily také praktické područky ušáků, které i nadále zaručují pohodlnou oporu pro ruce. Zbrusu nové područky ušáku vám tak i při dlouhém sezení v odpočinkové pozici dopřejí správné a bezbolestné uvolnění zad i krční páteře. Toužíte ještě po větším pohodlí? Pořiďte si ušák s přídavnou podnožkou. O to více pak bude symbióza funkčnosti, zdraví i krásy v případě moderních ušáků fungovat na jedničku.

Moderní ušák jako výjimečný solitér

Ušák jako součást zátiší

Moderní ušák v lesklé kůži, něžném odstínu nebo provokativním designu se v interiéru může stát příjemnou součástí relaxačního zátiší. Umně v sobě skloubí doteky luxusu, komfortu a elegance, kterým půjde jen těžko odolat. Osobitou krásu moderních ušáků dokáže umně podtrhnout podložení koberečkem s vysokým vlasem, blízkost designové knihovny, originální lampy i obrazové galerie.

S moderním ušákem si domů přinesete kouzlo starých časů, které však dýchá jako vzpomínka v novém a mnohem přitažlivějším kabátě.

Zdroj: Natuzzi, Tom Dixon, Onespace, Simplysofas, Noidahomesolution

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock