Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní garsonka

Moderní garsonka

Vysoce moderní a designové bydlení se dá vytvořit i v malém bytě. Příkladem je stylově zařízený interiér ve Volgogradu. Vyvedený v šedých odstínech a s akcenty tmavě tyrkysové barvy působí velmi osobitě a dynamicky.

Funkčnost i styl

Malé byty pro mladé páry bývají pro designéry častou výzvou. I tady se s ní skvěle popasovali a vytvořili nadčasové bydlení, jehož moderní a energický styl o sobě dává vědět už v zádveří. Odvážnou kombinaci výmalby v tmavě tyrkysové barvě spolu s imitací betonu na stěnách a také s černými dveřmi tu příjemně prosvětluje příčka polepená tapetou s bílým cihlovým obkladem. O zbytek světla se starají umělá svítidla a také velké nástěnné zrcadlo.

Za víceúčelovou stěnou jakoby z bílých cihel se nachází soukromý koutek s manželskou postelí, nočními stolky, obrázky a designovými svítidly. V případě potřeby stačí zatáhnout k zemi splývající závěs v šedé barvě – a vznikne samostatná a ničím nerušená místnost.

Trocha geometrie

K odpočinku svádí také komfortně zařízený obývací pokoj. Ať už v případě polic nad televizí nebo kusového koberce zde dostává prostor geometrie. Světlé dřevo, podlaha a koberec příjemně prohřívají interiér vyvedený převážně v šedých odstínech. Se zálibou v geometrii si umně pohrává také kuchyně. Zajímavě řešená kuchyňská zástěna dodává prostoru energii a styl.

Moderní garsonka

Prostor i fantazie

Bezprostředně za zónou obývacího pokoje se nachází jídelní prostor. Ten uvádí jídelní stůl umístěný přímo za sedačkou. Tento jídelní stůl se dá posouvat v případě většího počtu hostů, jež je zapotřebí kolem něj usadit. Jídelní, ale vlastně i obývací část pak příjemně ozvláštňuje moderní lustr ze zavěšených žárovek.

Stylové bydlení v malém bytě

Navzdory malému prostoru vzniklo v tomto bytě velmi praktické a moderní bydlení. Díky tomu, že si příliš nepotrpí na bytové doplňky, v něm navíc mohou plně vyniknout jednotlivé kusy vybavení. S citem designérů pro správnou kombinaci barev a materiálů je tento byt ukázkou mladistvého stylu, ve kterém se na estetiku klade stejný důraz jako na funkčnost. Takovým milým bonusem je na pohled velmi příjemná tmavě tyrkysová barva, která celému interiéru dodává tu pravou jiskru.

Štítky: malý byt
Zdroj: www.solo-ds.ru

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Odvážný obývací pokoj s trávou

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ CELÉHO BYTU

Interiér se zaoblenou kuchyní

Rodinná rezidence ze 16.století

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, ŠPIČKOVÝ DESIGN A DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Interiér Opava

Sledujte nás

Nejčtenější články

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock