Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Garsonka pro singl slečnu

Garsonka pro singl slečnu

První bydlení mladých lidí bývají zpravidla malé byty nebo garsonky. Ovšem i málo prostoru dokáže poskytnout veškeré zázemí ke komfortnímu bydlení včetně dostatečného úložného prostoru.

Důkazem toho je krásná realizace interiéru pod taktovkou architekta a designéra Saraeva Evgeniya, který se při tvorbě držel jak požadavků klienta, tak rozpočtu. 

Kombinace světlých tónů

Celý koncept je umírněný a dominují v něm světlé barvy, o kterých je známo, že umí opticky zvětšit prostor a jsou ideální jak pro relaxaci, tak pro domácí práci. Navíc vás při ladění doplňků nijak neomezují. V bytě je kladen důraz na detaily, kterým dominují jemné kontrasty pastelových barev v kombinaci s běleným dřevem nebo bílým obložením stěn či kuchyňské linky. Ta je velmi důmyslně zakomponována do rohu. Od obývacího pokoje s pracovním postorem ji dělí pouze jídelní pult. Vše je v jednotné bílé barvě. Do kontrastu je zde zvoleno dřevěné obložení za kuchyňskou linkou a antracitová zeď, která navazuje na otevřené police sloužící jako část úložného prostoru v kuchyňském koutu. 

Garsonka pro singl slečnu

Málo otevřených polic

V rámci uložného prostoru v malých bytech není vhodné volit příliš otevřených polic, proto jsou zde umístěny velmi málo a s citem. Prakticky je najdeme pouze u kuchyňského koutu a v prostoru skříní, které vedou z chodby až do obývací části bytu. 

Zajímavým detailem je zakomponování lednice do úložného protoru mezi skříně, které je zvoleno tak vkusně, že ačkoliv není lednice vestavěným spotřebičem, působí její umístění velmi decentě a nenápadně. Stejně tak jako barevná kombinace v prostoru vstupní chodby, která má do fádního a nudného ztvárnění hodně daleko. Světle zelená na zdi působí velmi svěže a v kombinaci se světle hnědou na dveřích a obložkách i velmi útulně. 

Interiér je důkazem, že důraz na detaily v malých prostorech je vždy dobrou volbou, stejně tak jako hra s barvami nebo výraznějšími prvky. 

Štítky: malý byt
Zdroj: Design Saraeva Evgeniya

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Kam v bytě umístit zrcadlo?

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock