Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní rodinný dům se zahradou

Luxusní rodinný dům se zahradou

Ve slepé ulici poklidné vilové čtvrti v Praze stojí rodinný dům, který se netají svým luxusem. Uveden opečovávanou relaxační zahradou s několika stromky a keři skýtá příjemné útočiště vzdálené od shonu velkoměsta.

Unikátní novostavba doplněná o jižně orientovanou zahradu stojí poblíž zalesněného údolí a luk. Při její výstavbě byla použita řada kvalitních materiálů a technologií, a tak splňuje požadavky na moderní způsob života.

Uspořádání bydlení

V přízemí plnícím funkci společenské zóny se nachází kuchyně, jídelna, obývací pokoj a navazující zahradní terasa. Místo zde našla také hala, prádelna či hostinská ložnice s vlastní koupelnou. V patře je umístěna privátní zóna, která obsahuje rodičovskou a dětskou část. Zde jsou umístěny tři ložnice, dvě koupelny a toalety, pracovna a šatna. Ve zčásti zapuštěném suterénu se nachází dvojgaráž, sklad, technické a provozní zázemí.

Luxusní rodinný dům se zahradou

Kvalitní materiály a technologie

K luxusnímu vzhledu rodinného domu napomáhají masivní podlahy, hliníková okna s trojskly, bezpečnostní zasklení zádveří, využití kvalitního cedrového dřeva na terasách a obložení, zabezpečovací zařízení s kamerovým systémem či víceokruhový alarm. V obývacím pokoji se nachází venkovní roleta, která chrání proti UV záření, v přízemí je vše připraveno na elektricky ovládané interiérové rolety. Patro disponuje hned třemi klimatizačními jednotkami. O tepelný komfort v domě se stará plynový kotel.

Přečtěte si také

Fasáda i střecha domu je z trapézového plechu

Manželé, jejichž děti dospěly a našli si své vlastní domovy, již ke svému životu nepotřebovali velký dvoupodlažní dům, v němž doposud bydleli. I proto se rozhodli pro stavbu domu nového – a menšího.

Luxusně zařízený interiér domu

Luxus, který je patrný při pohledu na dům zvenku, se potvrzuje také v interiéru. Kvalitní materiály, sametové povrchy, příjemné kombinace barev, designové vybavení a velké prosklené plochy – to všechno hraje tomuto luxusnímu bydlení do karet. Největší důraz je zde přitom kladen na prostor, otevřenost, vzdušnost a dostatek přirozeného osvětlení. Interiérový styl se přitom nebojí výrazných prvků, které v sobě místy nesou nádech exotiky a starých časů. Umělecký dotek tak toto bydlení opravdu nezapře.

Přízemí rodinného domu plynule přechází v terasu doplněnou o pergolu. Moderní zahrada slouží jak k odpočinku, tak k vyžití těch nejmenších. Brzy zde vznikne ještě bazén a oáza klidu tak bude dokonalá.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

V hlavní roli kámen

KUCHYNĚ S TAJNOU MÍSTNOSTÍ

Studie minimálního interiéru

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Vybíráme dlažbu na terasu

Zdařilá rekonstrukce Ačkové chaty

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock