Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní bílé podkroví

Luxusní bílé podkroví

Dnes se vydáme na prohlídku naprosto luxusního podkrovního bytu. Nachází se ve Švédsku a na svých 119 m² prezentuje příjemné spojení skandinávského a industriálního stylu bydlení, kterému nechybí ani romantické prvky.

Stylový podkrovní byt

Bytovým designérům se zde povedlo něco zdánlivě nemožného. Hravě spojili několik vcelku rozdílných stylů a dali tak vzniknout opravdu osibitému bydlení s dotekem luxusu. Bělostný minimalismus skandinávského stylu, obnažené cihly a trámy industriálního stylu, křišťálové lustry, všudypřítomné svícny a krb jako výrazné romantizující prvky – to všechno do sebe zapadá jak dokonalá mozaika.

Bílá barva, dřevo a obnažené cihly

Všem pokojům zde dominuje bílá barva. Najdete ji na zdech, podlahách, většině nábytku i bytových doplňků. Bílá barva přitom zaujímá největší prostor v kuchyni a jídelně. Její převahu pak v jednotlivých místnostech příjemně narušují tóny dřeva, ale především velké plochy obnažených cihel. Ty hrají hlavní roli zejména v obývacím pokoji a na chodbě.

Luxusní bílé podkroví

Na půli cesty do zámku

Tento stylový byt je nakloněn jak modernímu vybavení, tak tomu historickému. Zatímco si zde tak můžeme prohlédnout nábytek čistých moderních linií, příjemně nás překvapí i prvky s dotekem starých časů. Staré historické svícny, jakoby zlatě rámovaná zrcadla, vysoká bílá kamna, ale především honosné křišťálové lustry – to všechno připomíná doslova zámecké bydlení. Zlaté akcenty jsou přitom patrné hned na několika bytových doplňcích od zrcadlových rámů až po lustry i svícny. Všimněte si také půvabné bílé komody v ložnici, která opět odkazuje na historizující styl. Podobně působí také bílé noční stolky a židle z tmavšího dřeva u pracovního stolu.

Historie i současnost

Tento skvostně zařízený byt potvrdil, že s trochou citu a velkou mírou fantazie lze ladně mísit jednotlivé styly, materiály, tvary i barvy. Umně v sobě prolíná historické i moderní prvky, čímž vzniká nadčasové bydlení s dotekem luxusu jako ze zámku.

Zdroj: www.ancevska.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock