Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní bílé podkroví

Luxusní bílé podkroví

Dnes se vydáme na prohlídku naprosto luxusního podkrovního bytu. Nachází se ve Švédsku a na svých 119 m² prezentuje příjemné spojení skandinávského a industriálního stylu bydlení, kterému nechybí ani romantické prvky.

Stylový podkrovní byt

Bytovým designérům se zde povedlo něco zdánlivě nemožného. Hravě spojili několik vcelku rozdílných stylů a dali tak vzniknout opravdu osibitému bydlení s dotekem luxusu. Bělostný minimalismus skandinávského stylu, obnažené cihly a trámy industriálního stylu, křišťálové lustry, všudypřítomné svícny a krb jako výrazné romantizující prvky – to všechno do sebe zapadá jak dokonalá mozaika.

Bílá barva, dřevo a obnažené cihly

Všem pokojům zde dominuje bílá barva. Najdete ji na zdech, podlahách, většině nábytku i bytových doplňků. Bílá barva přitom zaujímá největší prostor v kuchyni a jídelně. Její převahu pak v jednotlivých místnostech příjemně narušují tóny dřeva, ale především velké plochy obnažených cihel. Ty hrají hlavní roli zejména v obývacím pokoji a na chodbě.

Luxusní bílé podkroví

Na půli cesty do zámku

Tento stylový byt je nakloněn jak modernímu vybavení, tak tomu historickému. Zatímco si zde tak můžeme prohlédnout nábytek čistých moderních linií, příjemně nás překvapí i prvky s dotekem starých časů. Staré historické svícny, jakoby zlatě rámovaná zrcadla, vysoká bílá kamna, ale především honosné křišťálové lustry – to všechno připomíná doslova zámecké bydlení. Zlaté akcenty jsou přitom patrné hned na několika bytových doplňcích od zrcadlových rámů až po lustry i svícny. Všimněte si také půvabné bílé komody v ložnici, která opět odkazuje na historizující styl. Podobně působí také bílé noční stolky a židle z tmavšího dřeva u pracovního stolu.

Historie i současnost

Tento skvostně zařízený byt potvrdil, že s trochou citu a velkou mírou fantazie lze ladně mísit jednotlivé styly, materiály, tvary i barvy. Umně v sobě prolíná historické i moderní prvky, čímž vzniká nadčasové bydlení s dotekem luxusu jako ze zámku.

Zdroj: www.ancevska.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce RD Hovorčovice

BD Kostelec nad Černými lesy - luxusní interiér

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock