Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Industriální interiér s nádechem provence

Industriální interiér s nádechem provence

Interiérový design, ve kterém se snoubí industriální prvky, styl provence a minimalismus? Pro Interiérové studio NO WO ARCHITEKCI nic nemožného. Nadaní polšti designéři dokázali při rekonstrukci vytvořit ze starého domu moderní, praktické i útulné místo pro bydlení mladé rodiny.

Mezi nejdominantnější změnu patří rekontrukce kuchyně

Z velmi úzkého tmavého prostoru se stala díky světlým barvám a praktickému využití prostoru funkční místnost, která uživatelům zajišťuje veškerý komfort. Po jedné straně se skládá kuchyň pouze z pracovní linky a dřezu. Úložné prostory spolu se spotřebiči jsou umístěny v původně nevyužitém prostoru zdí.

Majitelé domu velmi ocenili využití místa pod okny, které slouží nejen pro odkládání věcí, ale má také společenský charakter. Na kuchyni pak dále navazuje z jedné strany velmi prostorný obyvací pokoj s krbem, a z druhé strany vstupní chodba. Praktičnost prostoru je zachována i ve volbě podlahové krytiny. Chodba s kuchyní má na podlaze dlažbu, která sice působí méně útulně, nicméně po praktické stránce zajišťuje mladé rodině nenáročnou údržbu a dostačující komfort. 

Obývací pokoj

V obývacím pokoji však již designéři zvolili dřevěnou podlahu, která dodává obývacímu pokoji v kombinaci  s teplou barvou cihly velmi útulnou atmosféru. Cihlové zdi, které jsou velkou dominantou celého domu a perfektně zapadají do celého konceptu elektického designu. A jejich provedení prochází z přízemí přes schodiště, až do prvního patra. 

Koupelna

Koupelna, která má světla inspirovaná industrialismem, je jinak ve velmi elegantním šedém provedení. Za pozornost určitě stojí kachlová stěna s klasickými barvenými motivy, inspirovanými provence. Velmi útulným prvkem je zde umístění dřevěného nábytku lemovaného teplými barvami. 

Netradiční rekonstrukce týmu mladých designérů dokazuje, že i domy s historií, které dostanou druhou šanci, mohou splňovat veškeré nároky dnešní mladé rodiny, a to i bez velkých dispozičních zásahů. 

Zdroj: www.nanowoarchitekci.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Bioplynová stanice do vašeho domova

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock