Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní kuchyně v šedé barvě

Elegantní kuchyně v šedé barvě

Nový rok se nezadržitelně blíží. Co jej prožít v nové kuchyni? Pokud se vám vaše kuchyně okoukala, připadá vám fádní a nehostinná, inspirujte se naší dnešní návštěvou v elegantní šedé kuchyni. Uvidíte, že šedá vůbec neznamená nudná – ba právě naopak!

Svůdná šedá barva

Šedá barva se v interiéru musí umět používat. Designérům této kuchyně se to povedlo na jedničku. Zvolili zde totiž šedou barvu s lesklým dotekem kovu, která v kontrastu s bílou barvou a světlým dřevem vypadá prostě luxusně. Sluší jí to na kuchyňské lince, moderních závěsných svítidlech i na elektrospotřebičích, kde ji jinak vídáme běžně. Vůbec ji přitom neruší početné úchyty na skříňkách, jež září zlatou barvou.

Především elegantní šedá

Ačkoliv je tato kuchyň velice praktická a moderní, je elegance tím, co ji činí tak přitažlivou. Může za to jemná kombinace decentních barev, romantický vzhled kuchyňské linky, obklady pod digestoří a především tolik působivý lesk. Jistou majestátnost dodává kuchyni právě lesklá šedá barva obklopená převahou bílé. Na přehnanou zdobnost se tu ale nehraje. Veškerou krásu s přehledem obstarají materiály, barvy a tvary.

Elegantní kuchyně v šedé barvě

Prostorná a světlá kuchyně

Díky tomu, že v kuchyni vládne bílá barva a lesklé odstíny šedé, je tady i dostatek světla. Kuchyně je navíc příhodně obklopená velkými okny a zrcadly, což jí na světlosti, vzdušnosti a eleganci ještě přidává.

Skvěle ovšem pracuje také s prostorem. Kuchyňská linka je opravdu velkoryse pojatá, takže se tu musí vařit jedna radost. Nešetří přitom ani na úložném prostoru. Uplatňuje se zde i hit poslední doby – otevřený úložný prostor zabudovaný pod desku jídelního stolu.

Jako na zámku

Tento Interiér, kterému dominuje šedobílá kombinace barev spolu s dekorem dřeva, je výbornou ukázkou toho, že i nenápadné barvy mohou v té správné kombinaci zpestřit interiér. Navzdory své pověsti působí v tomto případě teplým a přívětivým dojmem.

Pokud se vám prohlídka této elegantní kuchyně líbila, zapřemýšlejte nad tím, jestli nenastal čas na změnu. A kdy jindy se do ní pustit než právě s novým rokem?

Štítky: rustikální styl
Zdroj: www.saswnetrzaikuchnie.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock