Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní kuchyně v šedé barvě

Elegantní kuchyně v šedé barvě

Nový rok se nezadržitelně blíží. Co jej prožít v nové kuchyni? Pokud se vám vaše kuchyně okoukala, připadá vám fádní a nehostinná, inspirujte se naší dnešní návštěvou v elegantní šedé kuchyni. Uvidíte, že šedá vůbec neznamená nudná – ba právě naopak!

Svůdná šedá barva

Šedá barva se v interiéru musí umět používat. Designérům této kuchyně se to povedlo na jedničku. Zvolili zde totiž šedou barvu s lesklým dotekem kovu, která v kontrastu s bílou barvou a světlým dřevem vypadá prostě luxusně. Sluší jí to na kuchyňské lince, moderních závěsných svítidlech i na elektrospotřebičích, kde ji jinak vídáme běžně. Vůbec ji přitom neruší početné úchyty na skříňkách, jež září zlatou barvou.

Především elegantní šedá

Ačkoliv je tato kuchyň velice praktická a moderní, je elegance tím, co ji činí tak přitažlivou. Může za to jemná kombinace decentních barev, romantický vzhled kuchyňské linky, obklady pod digestoří a především tolik působivý lesk. Jistou majestátnost dodává kuchyni právě lesklá šedá barva obklopená převahou bílé. Na přehnanou zdobnost se tu ale nehraje. Veškerou krásu s přehledem obstarají materiály, barvy a tvary.

Elegantní kuchyně v šedé barvě

Prostorná a světlá kuchyně

Díky tomu, že v kuchyni vládne bílá barva a lesklé odstíny šedé, je tady i dostatek světla. Kuchyně je navíc příhodně obklopená velkými okny a zrcadly, což jí na světlosti, vzdušnosti a eleganci ještě přidává.

Skvěle ovšem pracuje také s prostorem. Kuchyňská linka je opravdu velkoryse pojatá, takže se tu musí vařit jedna radost. Nešetří přitom ani na úložném prostoru. Uplatňuje se zde i hit poslední doby – otevřený úložný prostor zabudovaný pod desku jídelního stolu.

Jako na zámku

Tento Interiér, kterému dominuje šedobílá kombinace barev spolu s dekorem dřeva, je výbornou ukázkou toho, že i nenápadné barvy mohou v té správné kombinaci zpestřit interiér. Navzdory své pověsti působí v tomto případě teplým a přívětivým dojmem.

Pokud se vám prohlídka této elegantní kuchyně líbila, zapřemýšlejte nad tím, jestli nenastal čas na změnu. A kdy jindy se do ní pustit než právě s novým rokem?

Štítky: rustikální styl
Zdroj: www.saswnetrzaikuchnie.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock