Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dům v horách

Dům v horách

Toto bydlení v horách je opravdovou oslavou dřeva a půvabných odstínů šedé barvy. Hlavní roli v něm hraje prostor, vkus a elegance. Po obdivuhodné práci architektů zde vzniklo úžasné místo pro setkávání početné rodiny i přátel. Jak se tady asi bydlí?

Když dřevo hraje prim

Světlé dřevo s krásnou texturou zdobí každou místnost v domě. Ani stropy tak nepřicházejí zkrátka. Přiznané trámy dodávají interiéru příjemný dotek starých časů a skvěle korespondují s často využívanou bílou a šedou barvou. Skříně, komody, poličky, stoly, židle, okenní i zrcadlové rámy – to všechno a mnoho dalšího je zde ze dřeva. Interiér působí velice útulným dojmem především díky světlým dřevěným parketám a obkladům stěn. Ty se však nevyskytují úplně všude, a tak přicházejí na řadu i jiné neméně kvalitní materiály.

Elegantní odstíny šedé

Vhodně zvolený odstín šedé barvy dodává interiéru domu v horách přitažlivý dotek elegance. Šedá barva se objevuje zejména na jídelních židlích, textiliích, kuchyňské lince a proutěném nábytku. Lehce je zastoupena i v případě luceren, lustrů a lamp. S převažujícím odstínem šedé příjemně ladí i další proměny šedé barvy, ale také barva bílá, černá a odstíny béžové. Výsledkem je tak paleta nepříliš výrazných barev, která působí jemně a velice elegantně.

Dům v horách

Rustikální bydlení

Rustikální styl zařízení domu v horách navozuje atmosféru starých dobrých časů. Prvky s dotekem minulosti najdeme v každém pokoji. Patří k nim masivní dřevěné skříně, nabírané závěsy tradičních barev a vzorů, lampy, lucerny, globy, starodávné hodiny, ale i odhalené stropní rámy či zajímavě řešené nohy u stolků a stolů. Rustikální styl bydlení přitom podtrhuje i pozoruhodná mozaika v ložnici nebo lustry připomínající gotické svícny. Velkou roli tu hrají i kožišiny.

Jemnost a elegance

Díky příjemným odstínům klasických barev, světlému dřevu s působivou texturou, ale i díky hřejivým textiliím vzniklo v domě v horách vysoce komfortní bydlení. To je navíc příjemně otevřené do prostoru. Nenajdete tu ani přebytek dekorací, takže se jedná o opravdu vzdušné bydlení. Prim v něm však hraje dřevo a dotek starých dobrých časů…

Zdroj: www.dwornickastudio.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Žít v chalupě po celý rok? V této byste chtěli žít taky

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock