Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dům obklopený lesem

Dům obklopený lesem

Vkusně zrekonstruovaná vila s bazénem na pozemku o velikosti úctyhodných 5000 metrů čtverečních, která majiteli poskytuje dostatek soukromí a luxusu v těsné blízkosti Kennemer Duinen. Přesně takto lze charakterizovat dům, do něhož spolu dnes zavítáme.

Vila ze šedesátých let

Tato luxusní vila Bentveld se nachází uprostřed velkého pozemku o rozloze několika tisíc čtverečních metrů. Vila je postavena proti duně, která poskytuje úchvatný výhled nejen na ni samou, ale i na krásnou zahradu, jež se kolem domu rozprostírá. Nejen umístění domu, ale i jeho stavba byla jedinečná. Vila byla postavena během šedesátých let a renovace se dočkala v roce 2016 s pomocí Erjan Borren.

Kvalitní materiál

Na vilu bylo použito mnoho kvalitního materiálu, mezi který patří například masivní dub, španělský modrý kámen a řada nejmodernějšího zařízení, které dotváří dojem luxusu. Prostřednictvím elektrického plotu se dostanete do domu skrze 110 metrů dlouhou osvětlenou příjezdovou cestu s vlastním kruhovým objezdem na konci. Na zahradě je k dispozici terasa poskytující odpočinek v soukromí. Klidu si užijete i ve venkovním vyhřívaném bazénu s sprchovým koutem a zahradním domkem.

Dům obklopený lesem

Tento elegantní dům je dispozičně skvěle řešený. Najdeme zde velký obývací pokoj, k němu přilehlou kuchyni s krásným výhledem přímo do zahrady. V domě se nachází i hlavní ložnice s vlastní koupelnou, tři ložnice v přízemí (jedna z nich bude využita jako domácí kino místnost), šatna a dvě koupelny.  Zvláštností celého domu je jeho splynutí s přírodou. Ať se podíváte odkudkoliv z domu, vždy uvidíte přírodu. Okna od podlahy ke stropu a skleněné posuvné dveře poskytují pohled do prostředí plného zeleně.

Bydlení v luxusu

Zajímavý je i interiér domu, který poskytuje majitelům ten největší luxus, který si jen mohou představit. Z luxusně zařízené hlavní ložnice se dostaneme od koupelny s velkou vanou, která jakoby lákala k večernímu relaxu; dále také s prostorným sprchovým koutem, který je opatřen jak ruční sprchou, tak i se sprchou s efektem deště. Kuchyně je zase rájem pro každého milovníka vaření. Najdeme zde vše, co bychom při své práci mohli potřebovat - od velkého sporáku, přes vinotéku až po gril. Celý interiér domu je laděn ve světlých barvách. Stěnám dominují bílé tóny, které hrají tón v tónu spolu se světle hnědým nábytkem se šedými doplňky.

Štítky: rodinný dům vila

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Žít v chalupě po celý rok? V této byste chtěli žít taky

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Řešení, která budou slušet malé zahradě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock