Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dům s fantastickým výhledem do krajiny

Dům s fantastickým výhledem do krajiny

V klidné malé vesničce v městečku Lantigné, na východě Francie, stojí výjimečná stavba, která nedávno prošla razantní rekonstrukcí. Obytná plocha domu je opravdu velkorysá a dohromady sčítá až 191m2. Z domu je navíc překrásný výhled do malebné krajiny okolo. Pojďme se na dům podívat zblízka.

Rekonstrukce stála za to

Dům stojí na kopci nedaleko tamního horského průsmyku Col du FUT d'Avenas ve Francii. Nabízí úžasný výhled na horu Mont Brouilly a okolní krajinu. Dům byl kompletně přestavěn a zrekonstruován, s pomocí architektonického studia,  v roce 2016.

Stavba se po rekonstrukci více otevřela a díky velkým francouzským oknům otevřela nádhernému výhledu. Dům je po celý den dobře osvětlen, zejména společenská část prostoru, díky orientaci na jih a západ zde svítí slunce nejvíce v druhé polovině dne, kdy jsou majitelé doma.

Kombinace masivního dřeva, šedé barvy na podlaze i stěnách a doplňky v modré barvě, přinášejí do interiéru moderní a jedinečný styl. Architekti citlivě zkombinovali přírodní prvky s umělými a vytvořili tak zajímavé kontrasty a originální atmosféru bydlení.

Obývací pokoj na 70m2

Vstup do domu vede přes chodbu přímo do obývacího pokoje o rozloze 70m2 s kuchyní a stravovací zónou. Rolety na oknech optimalizují přísun světla v interiéru, stejně jako venkovní markýza. V přízemí se krom kuchyně s obývacím pokojem nachází koupelna s toaletou, prádelna a garáž pro tři vozy.

Schodiště v obývacím pokoji vede k ložnicím v patře. Nechybí zde prostorná šatna, dětský pokoj, nebo kancelář se samostatnou terasou. Do velkého pokoje v mezipatře se může ubytovat celá rodina na návštěvě a má tak dostatečné soukromí.

V domě se nachází až sedm míst pro spaní a dvě koupelny. Celková plocha pozemku okolo domu je dohromady 730m2 a dává prostor k další realizaci majitele. 

Zdroj: espaces-atypiques.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock