Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Domov v Brooklynu

Domov v Brooklynu

Manhattan je centrem módy a designu, a že Brooklyn je nový New York, už je také všeobecně známá novinka.Důkazem toho jsou velmi nevšední interiéry, které najdete prakticky na každém rohu

Kombinace prvků a materiálů

Směsice různých materiálů a na první pohled nesourodých prvků tak umí vždy z interiéru vytvořit skutečný unikát. Dokonalá kombinace cihlového obložení, teplé ořechové podlahy, antracitových a petrolejových doplňků dokazuje, že i zdánlivě nesourodé prvky a materiály spolu dokážou dokonale fungovat.

Cihlové obložení

Jedním z nejdominantnějších prvků celého mezonetového bytu je bezpochyby cihlové obložení zdí, které prochází celou hlavní místností od obývacího pokoje, přes kuchyňský kout, až po koupelnu, kde je cihlové obložení doplněno o imitaci betonu a opět ořechového dřeva, které je zde použito na umyvadlovou skříňku. A ačkoliv se byt nachází uprostřed městské džungle, díky velkým proskleným oknům je v celém interiéru dostatek světla a dokonalá kombinace přírodních prvků navozuje pocit pohodlí, což je naprosto ideální k relaxování po dlouhém a náročném pracovním dnu.  V bytě jsou k dispozici dvě ložnice. Obě perfektně korespondují s ostatním interiérem. Velká okna, ořechová podlaha a tlumené barvy. Mezonetový prostor patří ne příliš velké, ale uspořádané pracovně.  K bytu samozřejmě patří i terasa, na kterou je přístup jak z obývacího pokoje, tak z jedné z ložnic.

Trocha industriálního designu

V rámci vybavení se majitelé drželi jednoduchosti a vsadili na industriální design. Proto zde najdeme kovový prosklený nábytek a klasické tvary, které podtrhuje zejména sedací souprava a drobný nábytek. Celý koncept tak spojuje několik stylů a dokazuje, že v rámci interiérového designu je skutečně stále možné posunovat hranice dál a dál. 

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock