Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní bydlení v skandinávském boho stylu

Moderní bydlení v skandinávském boho stylu

Velmi originální a osobité pojetí interiéru v Boho stylu vzniklo díky spojení práce interiérového studia Shoko design, tvorby návrhářů svítidel Serge Mouille a nábytku dánské značky Hay. Bohémský životní styl se neřídí trendy z časopisů, bohémové nesledují při zařizování svého bydlení novinky nebo moderní materiály.

Byt o celkové rozloze 170m2 se nachází v Polsku a mimo Boho styl se jeho tvůrci při realizaci návrhu inspirovali prací anglické supermodelky a módní návrhářky Kate Moss. Do Boho interiérů rozhodně patří nápadité vzory a barvy. Velký důraz je zde kladen na použití přírodních materiálů i doplňků s netradičními motivy.

Mezi největší místnosti celého bytu patří obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, který v sobě perfektně kombinuje prvky jak klasického vybavení, tak moderního pojetí skandinávského stylu. To vše oživuje užití výrazných barev a motivů v textilu tak, jak je to v Boho stylu dovoleno. Celý interiér jednotí dubová dřevěná podlaha, jejíž barva a struktura se objevuje i na částech nábytku. Praktičnost dřevěné podlahy designéři obohatili o kombinaci s dlažbou, jejíž unikátní geometrický vzor je také na obložení za kuchyňským koutem a v pracovně. Za pozornost určitě stojí i koupelna, v níž se designéři nebáli kombinovat studené barvy spolu s kamenným obložením a dřevěným nábytkem.

To vše je vytvořeno tak, aby zajišťovalo dokonalý komfort a maximální praktičnost interiéru. 

Zdroj: www.shokodesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock