Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní bydlení v skandinávském boho stylu

Moderní bydlení v skandinávském boho stylu

Velmi originální a osobité pojetí interiéru v Boho stylu vzniklo díky spojení práce interiérového studia Shoko design, tvorby návrhářů svítidel Serge Mouille a nábytku dánské značky Hay. Bohémský životní styl se neřídí trendy z časopisů, bohémové nesledují při zařizování svého bydlení novinky nebo moderní materiály.

Byt o celkové rozloze 170m2 se nachází v Polsku a mimo Boho styl se jeho tvůrci při realizaci návrhu inspirovali prací anglické supermodelky a módní návrhářky Kate Moss. Do Boho interiérů rozhodně patří nápadité vzory a barvy. Velký důraz je zde kladen na použití přírodních materiálů i doplňků s netradičními motivy.

Mezi největší místnosti celého bytu patří obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, který v sobě perfektně kombinuje prvky jak klasického vybavení, tak moderního pojetí skandinávského stylu. To vše oživuje užití výrazných barev a motivů v textilu tak, jak je to v Boho stylu dovoleno. Celý interiér jednotí dubová dřevěná podlaha, jejíž barva a struktura se objevuje i na částech nábytku. Praktičnost dřevěné podlahy designéři obohatili o kombinaci s dlažbou, jejíž unikátní geometrický vzor je také na obložení za kuchyňským koutem a v pracovně. Za pozornost určitě stojí i koupelna, v níž se designéři nebáli kombinovat studené barvy spolu s kamenným obložením a dřevěným nábytkem.

To vše je vytvořeno tak, aby zajišťovalo dokonalý komfort a maximální praktičnost interiéru. 

Zdroj: www.shokodesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Krb bez komínu? S biolihem ano!

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Bioplynová stanice do vašeho domova

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock