Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Lněný textil v kuchyni

Pomocí nadčasových lněných prvků, dky jejich přirozenému vzhledu, vytvoříte domácí pohodu snadno a rychle.
Pomocí nadčasových lněných prvků, dky jejich přirozenému vzhledu, vytvoříte domácí pohodu snadno a rychle.

Lněné výrobky jsou znovu velmi trendy a právem. Len má řadu velmi pozitivních jedinečných vlastností, je antibakteriální tudíž skvělý do kuchyně či ložnice, časem při správném zacházení přímo zraje, jeho mírně pomačkaný vzhled působí velmi přirozeně, je měkoučký na omak a prodyšný.

Stylový lněný bytový textil v duchu skandinávského designu, má skvělé základy právě v Čechách, zde funguje tradiční výroba lnů a ve spojení s českými designéry, vznikají kolekce jedinečných výrobků na které můžeme bát právě právem pyšní. Studio Aesthetic vytvořilo ucelenou kolekci z českých lnů, kde si vybere skutečně každý milovník tohoto nadčasového materiálu.. Využívá ucelené barevnice přírodních odstínů v několika gramážích, podle druhu výrobků, které navíc velikostně nabízí přizpůsobit na míru.

Minimalisticky prostřený stůl

Ke stolování neodmyslitelně patří ubrusy, prostírání a ubrousky. Vhodně vybrané materiály a barvy mohou umocnit i pohodu u stolu a povzbudit chuť k jídlu. Pro ty, kteří jdou v duchu doby a vyznávají minimalistický přístup k životu, jsou lněné ubrusy, prostírání i ubrousky ideálním základem pro neokázalou, přesto elegantní a atraktivní prostřenou tabuli. Lněné výorbky v tlumených přírodních barvách, dokonale sladěné, umějí vykouzlit i tu nejsvátečnější atmosféru.

Len je přirozeně bakteriální a rovněž vysoce savý. Je odolný vůči plísním, prachu, díky struktuře tkaniny dobře propouští vzduch, a to se cení především v kuchyni. Je ideální a kvalitní textilií, do níž se vyplatí investovat. Lněné ubrusy, běhouny či utěrky Aesthetic tak vydrží dlouhá léta a na kvalitě materiálu se nic nemění. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního 100% přírodního lnu vysoké gramáže, který přirozeně splývá, je odolný a nemusí se žehlit.

V duchu slowliving

Praktickým pomocníkem v moderní domácnosti je i vak na pečivo. 

Kdo z nás neřeší jak uchovat chléb čerstvý a křupavý co nejdéle? Lněné vaky Aesthetic na pečivo a chléb jsou jedinečným řešením, jak nad tím vyzrát. V hlavní roli je opět len, svými vlastnostmi pomáhá, že pečivo si uchovává svou čerstvost a chuť delší dobu. Čistý minimalistický design, přírodní materiály i barevná paleta lněných vaků jen podtrhuje osobitý styl každé kuchyně.

Lněný materiál je do kuchyně nejlepší, díky svým antibakteriálním a antiseptickým vlastnostem..
Lněný materiál je do kuchyně nejlepší, díky svým antibakteriálním a antiseptickým vlastnostem..
Foto: Dagmar Hlaviznová

Lněné výrobky do kuchyně a jídelny nabízí studio Aesthetic v barvách dle sezónní nabídky a v řadě typizovaných rozměrů. Rozměry lze přizpůsobit i míru a zhotovit na zakázku v rozměru podle potřeb zákazníků. Díky české výrobě a zpracování místních materiálů jsou ceny studia Aesthetic více než příznivé. 100% kvalita za rozumnou cenu!

Foto: Dagmar Hlaviznová
Zdroj: aestheticstore

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock