Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Víkendová chata pro dva

Víkendová chata pro dva

Každý má jinou představu o víkendovém příbytku, ale pro většinu z nás je tato dřevěná chata jako stvořená pro víkendový relax skvělou možností k tomu, abychom se ocitli v poklidném útočišti, kde se uprostřed přírody nabízí romantika jako na dlani a zároveň tu nechybí komfort, na jaký jsme z domova zvyklí

Splývá s okolím a je šetrná k životnímu prostředí 

Tato chatka skýtá útočiště před hektickým způsobem života a nabízí návštěvníkům poklidnou idylku se spoustou možností k poznávání blízkého okolí. Podlahové vytápění či kamna v malém obývacím pokoji vám zajistí, že vám nebude zima ani v zimních měsících. Až si uvaříte snídani v moderně zařízené kuchyni oplývající troubou, varnou deskou, myčkou nádobí, lednicí a kávovarem, můžete francouzskými dveřmi vyjít na terasu a snídani servírovat venku rovnou v lůně přírody. Majitelé chaty Richard a Rachel vzali při stavbě chaty a jejímu zařizování v potaz ohled na životní prostředí, díky čemuž je veranda vyrobená z recyklovaného dřeva, chata má tepelné čerpadlo vzduchového zdroje a je umístněna tak důmyslně, že natolik splývá s okolím, že není vidět téměř ani z domu majitelů, který je přes cestu. V chatě je k dispozici ložní prádlo, ručníky i župany, dřevo, zápalky a uhlí pro zatápění a grilování. Je tu možné si bezpečně uložit kola. Chatka je vybavena sprchovým koutem s monzunovou sprchou a toaletou. Samozřejmostí je wi-fi, smart televize s Netflixem a rádio s bluetoothem. Kdybyste se náhodou nudili, nabízí se vám tu i stolní hry.

Víkendová chata pro dva

Pěšky nebo kolmo do blízkých středověkých měst a vesnic

Buď se můžete jen tak povalovat v manželské posteli, poslouchat zpěv ptáků a kochat se výhledem na okolní pole, na kterých možná zahlédnete i zajíce, anebo můžete vyrazit na výlet. Nedaleké okolí chaty, ve které vás ubytování přijde zhruba na 100 liber za noc, nabízí spoustu možností, kam vyrazit na výlet. Chata není vhodná pro rodiny s dětmi, jelikož je zařízena jen pro dvě osoby, ale je tu možné ubytovat domácího psího mazlíčka. Výlety můžete podnikat buď díky široké nabídce turistických stezek, anebo cyklostezek, které vedou do blízkých středověkých měst a vesnic, nebo si můžete vyrazit autem na pobřeží. Zajímavé jsou zejména vesnice Suffolk a města Clare, Long Melford a Lavenham, kde na vás dýchne historie. Královské divadlo v Bury St. Edmunds je jedno z osmi klasických divadel ve Velké Británii, které nabízí celoroční program hudby, divadla a tance. Na zpáteční cestě z výletů se zastavte v nějaké zdejší farmářské prodejně a kupte si něco na večerní grilování, pak můžete v chatce odpočívat, jíst a sledovat hvězdy. V blízkosti chaty se nachází i lázně, které můžete navštívit, ale pravděpodobně vám bude k regeneraci stačit samotný pobyt v chatce, takže návštěvu lázní nejspíš ani nebudete potřebovat.

Především pro obyvatele Londýna je tato dřevěná chata v srdci Suffolku jako stvořená pro víkendový relax a stačí jen krátký přesun z hlavního města, aby se ocitli v poklidném útočišti, kde se jim uprostřed přírody nabízí romantika na dlani a zároveň se nemusí vzdát komfortu, na jaký jsou z velkoměsta zvyklí. 

Zdroj: uniquehomestays.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock