Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Unikátní stromový dům v Anglii

Unikátní stromový dům v Anglii

Stromové domy se v posledních letech těší stále větší popularitě. Kromě mnoha stromových „hotelů“ se ale nachází stále více lidí, kteří si takovéto originální bydlení přejí zapojit i do svého běžného života. Stejné přání měli i majitelé tohoto stromového domu v Anglii. Umíte si představit, žít v něčem takovém?

Dům v koruně stromu

Tento dům, zvaný Cherington Treehouse se nachází v anglickém Somersetu. Nenajdeme ho však u jiných domů, nýbrž v koruně mohutného dubu. Toto obydlí je přímou ukázkou toho, jak udělat neobvyklé bydlení bez ztráty na kvalitě života v něm. V domě najdeme vše, co by mohl současný člověk hledat. Ať už jde o prostornou kuchyni nebo moderní koupelnu, v níž nechybí kromě toalety ani vana. Interiér domu je kompletně celý obložen dubovým dřevem, což zajišťuje dokonalou symbiózu se stromem, na němž dům stojí.

Unikátní stromový dům v Anglii

Moderní, ale přesto útulné

V domě najdeme i ložnici, na kterou plynule navazuje koupelna, jíž dominuje luxusní vana spadající díky své měděné barvě do vintage stylu. Vše doplňuje elegantní kamenné umyvadlo. Jako zdroj tepla v útulném obývacím pokoji slouží krbová kamna, o dostatek čerstvého vzduchu se postarají velká francouzská okna, jimiž se dostaneme na terasu s úchvatným výhledem. Jak jsem zmínila výše, spousta věcí v domě je dubových. I kuchyňská linka je tvořena dubovým masivem, nechybí ani moderní elektrospotřebiče.

Štítky: dům na stromě

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock