Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Střešní apartmán s výhledem na Vysoké Tatry

Střešní apartmán s výhledem na Vysoké Tatry

Vytvořit horský apratmán v podkroví tak, aby korespondoval s představou klasického bydlení na horách a zároveň byl něčím jiný, moderní i originální, je vždy velkou výzvou.

Důležité detaily

Pension Silverton to vše ovšem splňuje do detailu a svým perfektně laděným interiérem jednotlivých apartmánů tak může konkurovat i několikahvězdičkovým  evropským hotelům. Interiér apartmánů je založen hlavně na střídmých přírodních a tmavších barvách, které spolu s dřevěným vybavením působí útulně a dávají tak návštěvníkům prostor k relaxaci a odpočinku. 

Kouzlo podkrovního apartmá

Nejdominantnějším prvkem interiréru námi vybraného apartmánu v podkroví je výrazná cihlová zeď, která se nachází hned na několika místech, a vždy vytváří jedinečnou atmosféru nedbalé elegance. Postel v ložnici, jejíž základ je tvořen z obroušených a natřených europalet, které se objevují i jako konferenční stůl v obývací místnosti, má zkrátka šmrnc. Útulný dojem je pak vytvořen polstrováním čela postele, závěsy a dřevěným obložením. Aby nepůsobil interiér přeplněným dojmem, je v něm jen velmi málo nábytku. Úložné prostory tvoří především vestavěné skříně v jak jinak, než dřevěném designu. 

Střešní apartmán s výhledem na Vysoké Tatry

Komfort bez kompromisů

Malý kuchyňský kout, který navazuje na obyvací místnost, dodává “hotelovému” bydlení domácí pohodlí. Spolu s pracovním koutem je tak vytvořen prostor, kterému nic nechybí. Díky tomu může apartmán splňovat požadavky i náročnějších klientů. Dokonalé pohodlí a komfort v pensionu zajišťuje i občerstvení, o které se starají profesionální kuchaři. Jídlo je podáváno v příjemném moderním prostředí, které je opakem útulných apartmánů. 

Celý pension se nachází v malebném prostředí Vysokých Tater, a kromě krásného ubytování, může svým návstěvníkům nabídnout excelentní výhled a především prostředí ideální pro dlouhé procházky nebo lyžování. 

Zdroj: pensjonat-silverton.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock