Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Střešní apartmán s výhledem na Vysoké Tatry

Střešní apartmán s výhledem na Vysoké Tatry

Vytvořit horský apratmán v podkroví tak, aby korespondoval s představou klasického bydlení na horách a zároveň byl něčím jiný, moderní i originální, je vždy velkou výzvou.

Důležité detaily

Pension Silverton to vše ovšem splňuje do detailu a svým perfektně laděným interiérem jednotlivých apartmánů tak může konkurovat i několikahvězdičkovým  evropským hotelům. Interiér apartmánů je založen hlavně na střídmých přírodních a tmavších barvách, které spolu s dřevěným vybavením působí útulně a dávají tak návštěvníkům prostor k relaxaci a odpočinku. 

Kouzlo podkrovního apartmá

Nejdominantnějším prvkem interiréru námi vybraného apartmánu v podkroví je výrazná cihlová zeď, která se nachází hned na několika místech, a vždy vytváří jedinečnou atmosféru nedbalé elegance. Postel v ložnici, jejíž základ je tvořen z obroušených a natřených europalet, které se objevují i jako konferenční stůl v obývací místnosti, má zkrátka šmrnc. Útulný dojem je pak vytvořen polstrováním čela postele, závěsy a dřevěným obložením. Aby nepůsobil interiér přeplněným dojmem, je v něm jen velmi málo nábytku. Úložné prostory tvoří především vestavěné skříně v jak jinak, než dřevěném designu. 

Střešní apartmán s výhledem na Vysoké Tatry

Komfort bez kompromisů

Malý kuchyňský kout, který navazuje na obyvací místnost, dodává “hotelovému” bydlení domácí pohodlí. Spolu s pracovním koutem je tak vytvořen prostor, kterému nic nechybí. Díky tomu může apartmán splňovat požadavky i náročnějších klientů. Dokonalé pohodlí a komfort v pensionu zajišťuje i občerstvení, o které se starají profesionální kuchaři. Jídlo je podáváno v příjemném moderním prostředí, které je opakem útulných apartmánů. 

Celý pension se nachází v malebném prostředí Vysokých Tater, a kromě krásného ubytování, může svým návstěvníkům nabídnout excelentní výhled a především prostředí ideální pro dlouhé procházky nebo lyžování. 

Zdroj: pensjonat-silverton.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock