Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Skandinávské bydlení pro čtyřčlennou rodinu

Skandinávské bydlení pro čtyřčlennou rodinu

Představujeme vám bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Přáním majitelů bylo vytvořit místo, které je především funkční, s dostatkem úložného prostoru a s kuchyní uzpůsobenou pro pohodlné vaření. Majitelé si přáli moderní vzhled bytu ve světlých barvách, s teplými tóny dřeva a útulnou atmosférou, ve skandinávském stylu.

Rekonstrukci bytu si vzalo na starost designérské studio Pracownia Pięknych Wnętrz. Byt se nachází ve městě Grochow, v Polsku a je určen pro mladou rodinu se dvěma dětmi.

Hlavně prakticky

Byt není velký a bylo nutné do něj vměstnat veškeré potřebné náležitosti. Nejmenším pokojem je ložnice majitelů, do které se i přes nevelký prostor, podařilo dostat vestavěné úložné skříně. Jeden z hlavních požadavků majitelů bylo vytvořit v bytě co nejvíc místa k ukládání věcí. To se designéři snažili respektovat a v každé místnosti vytvořili množství skříní, skříněk, nebo úložných polic. Majitelé jsou navíc vášniví čtenáři, v bytě je proto hned několik menších knihoven.

Denní část bytu je světlá a prostorná. Kuchyně, jídelna a obývací pokoj tvoří jeden celek, ale s jasným rozdělením funkčních zón. Zbudovaná mezistěna v obývacím pokoji navíc umožnila další umístění spodních skříněk a díky ní se stal prostor o něco útulnějším.

Bílá baterie i dřez v kuchyni

Výběr šestihranných dlaždic do kuchyně nebyl náhodný. Jejich jemné barvy a hravá forma dokonale doplňují jednoduchý bílý nábytek a spotřebiče. Za povšimnutí stojí i volba baterie, dřezu, nebo nenápadných doplňků, které jsou nádherně sladěny. Příjemným kontrastem a oživením je masivní pracovní deska kuchyňské linky, podlaha a zářivě žluté prvky v obývacím pokoji. Aneb jak udělá malý barevný kousek spoustu parády.

Tlumené barvy v kombinaci s přírodním dřevem, ve skandinávském stylu, dokážou přinést interiéru harmonii a opticky jej zvětšit. Tato myšlenka spojuje všechny místnosti bytu, avšak každá má svůj jedinečný charakter. Přesvědčte se sami.  

Zdroj: ppw.org.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Velká kuchyně do malých prostor

Interiér Bobrovníky

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock