Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Realizace projektů metodou Design&Build

Realizace projektů metodou Design&Build

Jsme si vědomi, že v dnešní zrychlené době je každé řešení, které znamená úsporu času, velkým benefitem. Proto našim klientům nabízíme službu Design & Build. To ve zkratce znamená, že vám zrealizujeme interiér přesně tak, jak jsme ho navrhli. Starosti ohledně harmonogramu, komunikace a výběru dodavatelů můžete s klidným srdcem nechat na nás. My jsme pro vás hlavním partnerem celého projektu. A jsme to i my, kdo řeší nepříjemnosti spojené s jeho realizací.

Studie interiéru

U studie vycházíme z pochopení vašich potřeb a přání. Každý interiér je jiný a naším úkolem je vytvořit ten pravý pro vás. Místo, které bude vaším domovem, prostředí šité na míru. To vše vychází z hlubokého porozumění a vzájemných dialogů, které nám pomohou poznat více vás i vaše touhy. Součástí studie interiéru jsou moodboardy, skici, koláže a fotorealistické vizualizace.

Technická dokumentace

Za 5 let fungování studia jsme dokončili víc než 100 projektů. Máme osvědčené postupy, známe své dodavatele, umíme vytendrovat nejvýhodnější řešení. Před samotnou realizací je však nutné připravit realizační projekt interiéru. Jedná se o podrobné výkresy pro zhotovení stavby – seznam detailů, prvků a atypického nábytku. Výkresová část projektu se může zdát nezajímavá, ale právě v ní prohlubujeme detaily a dodáváme vašemu bytu reálné kontury.

Realizace projektů metodou Design&Build
Foto: Perspektiv

Realizace

Autorský dozor v průběhu realizace zaručuje jistotu, že projekt dopadne přesně tak, jak by zamýšlen. Dynamiku stavby je nutné mít pod dohledem. Pravidelně dohlížíme na realizaci a průběh dodavatelských prací. Chceme vám dopřát pohodové chvíle a radost z hotového interiéru. To co tomu předchází nechte na nás. Součástí je kontrola výrobní dokumentace nebo komunikace s dodavateli. Zabezpečíme vám kompletní realizaci a přeměnu snu ve skutečnost.

Pečlivá selekce dodavatelů a firem, na které se můžeme spolehnout je základním kamenem každé realizace. Vybíráme si partnery, jež dokáží naplnit naše náročná zadání a splní je do posledního detailu, ať už je jedná o stavební práce nebo dodání prémiového nábytek. Do interiérů s oblibou umisťujeme kousky od ikonické značky Vitra, skandinávské sofiskovanosti v podobě &Tradition, moderního italského twistu od Miniforms nebo křišťálových skvostů od lokální značky Bomma.

Realizace projektů metodou Design&Build
Foto: Perspektiv
Foto: Perspektiv

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock