Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Malý loft

Malý loft

Mít krásný, zrekonstruovaný, ne příliš velký loft, je snem nejednoho mladého člověka, který si právě vybírá vysněné bydlení. Místo nacházející se přímo pod střechou jakéhokoliv domu s otevřeným prostrem, dostatkem světla a maximálním soukromím je ideální jak pro relax, tak pro dnes tolik oblíbený “home office”.

Mladý a velmi talentovaný architekt Dimitar Karanikolov ze Sofie dokázal jedno takové místo přeměnit v opravdu povedený interér. Rekonstrukcí, návrhy a hledáním vhodného vybavení strávil bezmála dva roky. Díky tomu každý kousek v bytě přesně zapadá do konceptu tohoto vydařeného projektu. Díky tomu v interiéru narazíte na několik velmi zajímavých nápadů, například na skříň, která vypadá jako starý kufr, na vanu umístěnou přímo v pokoji pro hosty, nebo na originální nápad pro odkládaní kabátů ve vstupní hale. 

V hlavní roli starožitný nábytek

Celé ztvárnění interiéru je pojato velmi moderně, nicméně v každé místnosti se nachází starožitný nábytek a doplňky, které tak vdechly místu úplně jiný dojem. Prostor je laděn do přírodních, nevýrazných barev, které jsou různě kombinovány. Díky tomu působí interiér i přes výraznější členitost jednolitým dojmem. Odhalené cihlové zdi, knihovna v antracitové barvě, medově dubová podlaha, výrazná betonová zeď nebo také kombinace ořechového dřeva a kouřového obložení v koupelně je skvělou inspirací při jakékoliv rekonstrukci či výstavbě nového bydlení. 

Zaměřeno na detaily

Loft je plný zajímavých detailů, ovšem pro mě jedním z nejzajímavějších je přechod z malé retro kuchyně do moderního obývacího pokoje, ve kterém se nacházejí volně ložené schody připevněné k betonové zdi, které barevně korespondují s podlahou a propojují mezipatro, ve kterém je umístěna ložnice a pokoj pro hosty s hlavním obývacím prostorem. Ten zajišťuje mimo jiné také dostatek úložného prostoru a vhodně umístěný pracovní koutek s výhledem na velkou terasu. 

Zdroj: dimitarkaranikolov.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock