Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Malý byt s velkým potenciálem

Malý byt s velkým potenciálem

Malé byty jsou mezi mladými lidmi velkým trendem, jsou nenáročné na úklid, cenově dostupné, a tak není inspirace na její interiér nikdy dost. Dnešní inspirací je světlý interiér s malou kuchyňkou a velmi jednoduchým vybavením.

Vše potřebné

Interiér bytu byl vytvořen polským studiem Caroline Art a je koncipován tak, aby vyhovoval jak jednotlivci, tak páru. Ihned ve vstupu je velká skříň v bílém lesku, která kromě dostatku úložného prostoru vytváří optické oddělení vstupní místnosti a obývacího pokoje.  Hned vedle vstupních dveří se nachází vchod do malé koupelny spojené s toaletou a dále pak místnost, která funguje jako kuchyně, jídelna, obývací pokoj a ložnice v jednom. Pro pocit většího prostoru jsou v celém interiéru použity spíše studené odstíny s jemně béžovými akcenty. Teplé barvy by totiž prostor spíše opticky zmenšovaly.

Jak na kombinaci barev

Koupelna s WC je laděna do světle šedé barvy, kterou doplňuje jemně hnědé obložení zdi. Díky tomu je koupelna mnohem osobnější. Instalované skřínky po obvodu navíc poskytují dostatek úložného prostoru, který je v malých bytech vždy velmi žádaný. Hlavní místnost je světlý a velmi pozitivní pokoj, ve kterém je zajištěn dostatek světla zejména díky velkému oknu, které je zjemněno závěsy v béžové barvě. A ačkoliv se na závěsy dnes velmi často zapomíná, zde jsou důkazem, že díky nim vypadá i jednoduchý interiér mnohem útulněji.Malý kuchyňský kout je laděn do bílo-šedé kombinace v lesku s antracitovou pracovní linkou, která stejně jako tmavá sedačka malinko rozbíjí barevnou jednotvárnost interiéru. Úložný prostor na oblečení a další nezbytnosti je za velkou zrcadlovou skříni v prostoru obývacího pokoje a ložnice. Velká zrcadla krásně odráží světlý interiér a i takto malé místo díky tomu působí vzdušně a příjemně. Punc moderního interiéru je kromě skříní ve vysokém lesku zdůrazněn také velmi oblíbeným cihlovým obložením zdí. 

Zdroj: carolineart.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Vánoční inspirace a dekorace

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Perníková chaloupka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock