Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Koupelna pro malé námořníky

Koupelna pro malé námořníky

Příjemné a hravé prostředí, utvořené pro dětské vnímání světa, učiní z koupelny oblíbenou místnost. Máte - li děti, nebo je plánujete, myslete při tvorbě koupelny i na své ratolesti Utvořte z koupelny místo kam se budou těšit, kde se budou cítit jako v pokojíčku a každodenní očista je bude bavit.

Hrajte si

Koupelna uzpůsobená potřebám dětí nemusí být jen rozmar, který si nemůžete dovolit i s jednou koupelnou. Pokud máte koupelny dvě, je to samozřejmě nesporná výhoda a můžete pro děti vytvořit zajímavé a užitečné řešení, které má šmrnc. Skvělá je také možnost přizvat potomky, aby se sami podíleli na návrzích a dali tak vzniknout neobvyklým řešením. Prostor, který jim vytvoříte tak bude odrážet jejich osobnost, tužby a děti se v něm budou cítit dobře. Čištění zubů, nebo mytí obličeje se tak může stát veselou záležitostí, na kterou se budou těšit. Pro každého rodiče to bude mít jistě pozitivní přínos a učení základních hygienických návyků bude o to příjemnější.

Jak rozveselit koupelnu

Existují dvě možnosti jak dětem koupelnu zpříjemnit a rozzářit ji pro dětské oči. První řešení je upravit vaši stávající koupelnu v obvyklých rozměrech tak, že ji oživíme různými doplňky, barevnými ručníky, malůvkami na stěnách, hravým závěsem nebo veselými koberečky s obrázky. Barvami na sklo můžete vytvořit oblíbené postavičky na kachličkách, které po čase bez problému sloupnete. To vše se dá po letech obměnit a koupelna tak získá zase svůj střídmý a dospělý vzhled.

Koupelna pro malé námořníky

Využití najdou i stupínky pro děti, aby lépe dosáhly k umyvadlu. Dejte ale pozor na bezpečnost, aby dítě neuklouzlo, nebo nezakoplo. Materiály v koupelně, zejména na podlaze by měly být vybrány s ohledem na bezpečnost. Velmi hladké a kluzké kachle jistě vhodné nebudou.

Druhou možností je vytvořit koupelnu opravdu dětskou. Zmenšené umyvadlo, toaleta i vana, vše ve výškách vyhovující dětem. Výhoda menších van pro děti je v tom, že spotřebujete méně vody a nemusíte používat k mytí žádné lavory, které pak není kam uložit. Taková investice je ovšem vysoká, jelikož tyto věci za několik let již nepoužijete. Využití by se našlo v domácnostech s mnoha dětmi, takže se postupem let bude koupelna hojně užívat. 

Atmosféru v koupelně pro děti vytvoří hlavně souhra barev. Děti milují veselé barvy všech odstínů. Někteří výrobci nabízejí i série určené pro děti, které tak k sobě budou ladit. Možností je opravdu mnoho, stačí si jen vybrat. 

Štítky: koupelna
Koupelna pro malé námořníky
Koupelna pro malé námořníky
Koupelna pro malé námořníky
Koupelna pro malé námořníky
Zdroj: www.bydlo.cz/design-atak/koupelna-maleho-namornika

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock