Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Koupelna pro malé námořníky

Koupelna pro malé námořníky

Příjemné a hravé prostředí, utvořené pro dětské vnímání světa, učiní z koupelny oblíbenou místnost. Máte - li děti, nebo je plánujete, myslete při tvorbě koupelny i na své ratolesti Utvořte z koupelny místo kam se budou těšit, kde se budou cítit jako v pokojíčku a každodenní očista je bude bavit.

Hrajte si

Koupelna uzpůsobená potřebám dětí nemusí být jen rozmar, který si nemůžete dovolit i s jednou koupelnou. Pokud máte koupelny dvě, je to samozřejmě nesporná výhoda a můžete pro děti vytvořit zajímavé a užitečné řešení, které má šmrnc. Skvělá je také možnost přizvat potomky, aby se sami podíleli na návrzích a dali tak vzniknout neobvyklým řešením. Prostor, který jim vytvoříte tak bude odrážet jejich osobnost, tužby a děti se v něm budou cítit dobře. Čištění zubů, nebo mytí obličeje se tak může stát veselou záležitostí, na kterou se budou těšit. Pro každého rodiče to bude mít jistě pozitivní přínos a učení základních hygienických návyků bude o to příjemnější.

Jak rozveselit koupelnu

Existují dvě možnosti jak dětem koupelnu zpříjemnit a rozzářit ji pro dětské oči. První řešení je upravit vaši stávající koupelnu v obvyklých rozměrech tak, že ji oživíme různými doplňky, barevnými ručníky, malůvkami na stěnách, hravým závěsem nebo veselými koberečky s obrázky. Barvami na sklo můžete vytvořit oblíbené postavičky na kachličkách, které po čase bez problému sloupnete. To vše se dá po letech obměnit a koupelna tak získá zase svůj střídmý a dospělý vzhled.

Koupelna pro malé námořníky

Využití najdou i stupínky pro děti, aby lépe dosáhly k umyvadlu. Dejte ale pozor na bezpečnost, aby dítě neuklouzlo, nebo nezakoplo. Materiály v koupelně, zejména na podlaze by měly být vybrány s ohledem na bezpečnost. Velmi hladké a kluzké kachle jistě vhodné nebudou.

Druhou možností je vytvořit koupelnu opravdu dětskou. Zmenšené umyvadlo, toaleta i vana, vše ve výškách vyhovující dětem. Výhoda menších van pro děti je v tom, že spotřebujete méně vody a nemusíte používat k mytí žádné lavory, které pak není kam uložit. Taková investice je ovšem vysoká, jelikož tyto věci za několik let již nepoužijete. Využití by se našlo v domácnostech s mnoha dětmi, takže se postupem let bude koupelna hojně užívat. 

Atmosféru v koupelně pro děti vytvoří hlavně souhra barev. Děti milují veselé barvy všech odstínů. Někteří výrobci nabízejí i série určené pro děti, které tak k sobě budou ladit. Možností je opravdu mnoho, stačí si jen vybrat. 

Štítky: koupelna
Koupelna pro malé námořníky
Koupelna pro malé námořníky
Koupelna pro malé námořníky
Koupelna pro malé námořníky
Zdroj: www.bydlo.cz/design-atak/koupelna-maleho-namornika

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Velká Bíteš

rekonstrukce a interiér bytu Dejvice

VÝBĚR ŠPIČKOVÝCH MATERIÁLŮ

TRENDY interiér rodinného domu

"Hygge styl" Šakvice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Jak na masivní dřevěné podlahy a podlahové topení?

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock