Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Industriální loft pro chlapa

Industriální loft pro chlapa

V průmyslovém duchu a tmavých tónech se nese bydlení, které si dnes ukážeme. Je určeno pro muže a tak se volbě barev i doplňků není čemu divit. Kovové prvky, obnažené cihly, šedý beton a černé akcenty. To jsou hlavní témata spojující celý interiér v pánském stylu.

Průmyslový design stále v oblibě

Trend, který je u nás, ale i ve světě čím dál oblíbenější. Řeč je o industriálním stylu bydlení. Základem jsou kovové materiály, cihly a vše co si dokážete představit ve spojení s průmyslovou výrobou, obrovskými halami s vysokými stropy a továrnami obecně. Není divu, že je oblíbený u mužské populace.

Industriální bydlení dává prostor ke kreativitě. Prvními byty v tomto stylu začaly vznikat v době, kdy firmy krachovaly, nebo se přesouvaly a opouštěly staré tovární haly. Bydlení tak začali využívat hlavě umělci, díky velkému prostoru a později nadchlo i developery. Dnes tyto byty patří mezi opravdové skvosty a každý je opravdu originál. Pro někoho můžou být tak velké prostory naopak nevýhodou. Často se ve spojitosti s industry hovoří až o neútulnosti tohoto bydlení.

Industriální loft pro chlapa

Kovové industry

Byt, který si dnes ukážeme je v tomto duchu zařízen. Kovové prvky, cihlová stěna, masivní hrubě opracované dřevo, nebo betonová stěrka, to vše zde můžete vidět. Doplňky jsou zvoleny s největší pečlivostí, stejně jako spotřebiče v domácnosti. Projekt byl vytvořen v roce 2018 společností KST Architecture a Interiors.

V tomto projektu se nebáli tmavého nábytku i výmalby a prostor oživili hlavně doplňky. Za zmínku stojí i retro spotřebiče, jako je například červená americká lednice. Zajímavá je i kovová konstrukce digestoře nad kuchyňským ostrůvkem. Nejen červená, ale také žlutá barva doplňuje tmavé prostředí interiéru. Byt je určen pro hudebníka, který zde má i svou pracovnu a místo pro hudební nástroje.

A jak se industriální styl bydlení líbí vám? 

Zdroj: kstmimarlik.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Studie minimálního interiéru

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Interiér Kozlovice

Bílá opět, ale v netradičním pojetí.

Interiér rodinného domu Horoměřice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Chata pro knihomola uprostřed lesa

Luxusní maringotka

Vybíráme dlažbu na terasu

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock