Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Industriální loft pro chlapa

Industriální loft pro chlapa

V průmyslovém duchu a tmavých tónech se nese bydlení, které si dnes ukážeme. Je určeno pro muže a tak se volbě barev i doplňků není čemu divit. Kovové prvky, obnažené cihly, šedý beton a černé akcenty. To jsou hlavní témata spojující celý interiér v pánském stylu.

Průmyslový design stále v oblibě

Trend, který je u nás, ale i ve světě čím dál oblíbenější. Řeč je o industriálním stylu bydlení. Základem jsou kovové materiály, cihly a vše co si dokážete představit ve spojení s průmyslovou výrobou, obrovskými halami s vysokými stropy a továrnami obecně. Není divu, že je oblíbený u mužské populace.

Industriální bydlení dává prostor ke kreativitě. Prvními byty v tomto stylu začaly vznikat v době, kdy firmy krachovaly, nebo se přesouvaly a opouštěly staré tovární haly. Bydlení tak začali využívat hlavě umělci, díky velkému prostoru a později nadchlo i developery. Dnes tyto byty patří mezi opravdové skvosty a každý je opravdu originál. Pro někoho můžou být tak velké prostory naopak nevýhodou. Často se ve spojitosti s industry hovoří až o neútulnosti tohoto bydlení.

Industriální loft pro chlapa

Kovové industry

Byt, který si dnes ukážeme je v tomto duchu zařízen. Kovové prvky, cihlová stěna, masivní hrubě opracované dřevo, nebo betonová stěrka, to vše zde můžete vidět. Doplňky jsou zvoleny s největší pečlivostí, stejně jako spotřebiče v domácnosti. Projekt byl vytvořen v roce 2018 společností KST Architecture a Interiors.

V tomto projektu se nebáli tmavého nábytku i výmalby a prostor oživili hlavně doplňky. Za zmínku stojí i retro spotřebiče, jako je například červená americká lednice. Zajímavá je i kovová konstrukce digestoře nad kuchyňským ostrůvkem. Nejen červená, ale také žlutá barva doplňuje tmavé prostředí interiéru. Byt je určen pro hudebníka, který zde má i svou pracovnu a místo pro hudební nástroje.

A jak se industriální styl bydlení líbí vám? 

Zdroj: kstmimarlik.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock