Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dům propojený se zahradou

Unikátní dům byl navržený v roce 2017 společností Arctic Studio. Mezi jeho největší benefity patří umístění v klidné slepé ulici a velká střešní terasa o rozloze asi 160 m 2. V interiéru se tvůrci zaměřili na chytrá řešení praktických záležitostí, které v domě usnadňují každodenní život a přitom mu v ničem neubírají ani na stylu, ani na eleganci.

Velké prosklené části domu spolu s pečlivě vybranými materiály pomáhají vytvořit harmonii s přírodou a stírají hranici mezi vnitřním a venkovním prostorem. Celý dům je velmi prostorný a otevřený, díky tomu poskytuje skvělé zázemí pro rodinné oslavy nebo přátelská setkání. Dům má celkem šest ložnic dva velké obývací pokoje tři koupelny a toaletu pro hosty. Celým domem prochází kombinace betonu na vnitřních stěnách a březového dřeva, které se nachází jak na parapetech, tak na všech stropech domu. 

Propojené přízemí 

Přízemí poskytuje příjemný výhled na terasy, které dům obklopují a také zázemí pro velkou šatnu, toaletu pro hosty, prostorný obývací pokoj a samozřejmě kuchyni. Ta je koncipována hlavně do černé barvy opět v kombinaci s březovým dřevem, které jednotlivé části domu plynule spojuje. Dominantou kuchyně je pak kuchyňský ostrůvek, který kromě pracovní plochy plní také funkci snídaňového stolu. Z kuchyně je pak přímý vstup na terasu, která se nachází podél třech obvodových zdí ze čtyř. 

Za kuchyní se nachází hlavní ložnice, která nabízí i dostatek místa pro vestavěné šatní skříně. S ložnicí velmi prakticky sousedí koupelna se sprchou a toaletou.

Komfortní druhé patro s terasou

Druhé patro domu, do kterého vede schodiště taktéž z březového dřeva, začíná prostorným společenským salonkem. Z něj je pak možné se dostat do všech pěti ložnic, které druhé patro nabízí.
Dalším velkým benefit domu je velkorysá střešní terasa, která i horní patro propojuje s malebnou přírodou, ta celý dům obklopuje. Kromě dostatečného prostoru nabízí terasa i venkovní kuchyni.  

{reklama-0}

Díky dostatečnému prostoru v interiéru a velkému množství venkovních teras splňuje dům požadavky i náročnějších klientů či velké rodiny hledající dostatečně velké zázemí s maximálním propojením s přírodou.

Zdroj: https://www.lundin.se/beskrivning/4tdalvmijcfmpl45

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce RD Hovorčovice

BD Kostelec nad Černými lesy - luxusní interiér

Dětský pokoj, Kravaře-Kouty

Sledujte nás

Nejčtenější články

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock