Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dům propojený se zahradou

Unikátní dům byl navržený v roce 2017 společností Arctic Studio. Mezi jeho největší benefity patří umístění v klidné slepé ulici a velká střešní terasa o rozloze asi 160 m 2. V interiéru se tvůrci zaměřili na chytrá řešení praktických záležitostí, které v domě usnadňují každodenní život a přitom mu v ničem neubírají ani na stylu, ani na eleganci.

Velké prosklené části domu spolu s pečlivě vybranými materiály pomáhají vytvořit harmonii s přírodou a stírají hranici mezi vnitřním a venkovním prostorem. Celý dům je velmi prostorný a otevřený, díky tomu poskytuje skvělé zázemí pro rodinné oslavy nebo přátelská setkání. Dům má celkem šest ložnic dva velké obývací pokoje tři koupelny a toaletu pro hosty. Celým domem prochází kombinace betonu na vnitřních stěnách a březového dřeva, které se nachází jak na parapetech, tak na všech stropech domu. 

Propojené přízemí 

Přízemí poskytuje příjemný výhled na terasy, které dům obklopují a také zázemí pro velkou šatnu, toaletu pro hosty, prostorný obývací pokoj a samozřejmě kuchyni. Ta je koncipována hlavně do černé barvy opět v kombinaci s březovým dřevem, které jednotlivé části domu plynule spojuje. Dominantou kuchyně je pak kuchyňský ostrůvek, který kromě pracovní plochy plní také funkci snídaňového stolu. Z kuchyně je pak přímý vstup na terasu, která se nachází podél třech obvodových zdí ze čtyř. 

Za kuchyní se nachází hlavní ložnice, která nabízí i dostatek místa pro vestavěné šatní skříně. S ložnicí velmi prakticky sousedí koupelna se sprchou a toaletou.

Komfortní druhé patro s terasou

Druhé patro domu, do kterého vede schodiště taktéž z březového dřeva, začíná prostorným společenským salonkem. Z něj je pak možné se dostat do všech pěti ložnic, které druhé patro nabízí.
Dalším velkým benefit domu je velkorysá střešní terasa, která i horní patro propojuje s malebnou přírodou, ta celý dům obklopuje. Kromě dostatečného prostoru nabízí terasa i venkovní kuchyni.  

{reklama-0}

Díky dostatečnému prostoru v interiéru a velkému množství venkovních teras splňuje dům požadavky i náročnějších klientů či velké rodiny hledající dostatečně velké zázemí s maximálním propojením s přírodou.

Zdroj: https://www.lundin.se/beskrivning/4tdalvmijcfmpl45

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Studie minimálního interiéru

Modulový dům pro maminku

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Rodinný dům Brno

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Přineste si jaro domů

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Rekonstrukce domu pro mladou rodinu

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Malebná chaloupka pod Krakonošovem

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock