Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Byt s cihlovým obkladem

Byt s cihlovým obkladem

Cihly mají své kouzlo. Tradiční stavební materiál je symbolem poctivého řemesla, nadčasovosti a dlouhověkosti. Přiznané a neomítnuté cihly jsou trendem jak v interiéru tak v exteriéru. Nemusíte přitom zkopávat omítku. Stačí snadno aplikovat cihlové pásky, které interiéru propůjčí originální tvář a luxusní vzhled.

Ty už jsou dnes poměrně snadno dostupné v různých barvách a velikostech a jejich použití není o nic složitější než aplikace klasických tapet. Jejich obrovskou výhodou je fakt, že se hodí téměř do každého interiéru a vždy mu umí dodat osobitý šmrnc. A to i v bydlení, ve kterém se snoubí klasické vybavení s moderními prvky. Stačí vhodně zvolené doplňky, dekorace nebo pár kousků stylového nábytku, a celý interiér se změní k nepoznání. Na internetu je spousta inspirace, ale pokud přece jen nevíte, jakým směrem se ve svém interiéru vydat, začněte od podlahy. A nezapomeňte, že v jednoduchosti je síla. Klasická dubová podlaha s rustikálními prvky vám poskytne skvělý základ. Perfektně funguje téměř v každém interiéru. Působí útulně a nabízí možnost nespočtu kombinací. Tak tomu je i v interiéru, který v sobě kombinuje dubovou podlahu, cihlové obložení, dominantní bílou barvu a industriální prvky, které jsou zastoupeny zejména v osvětlení.

Cihlový obklad

Cihlové obložení v odstínech lícového zdiva je zde téměř v každé místnosti. V kuchyni, která je spojena s obývacím pokojem a jídelnou a koupelně. Naopak ložnice má místo něj tapetu s relaxačním motivem, který podtrhuje čistě bílá malba na dalších stěnách. Díky jednoduchému vybavení je v ní navíc zachována maximální praktičnost pro úklid a údržbu. Dostatek světla v celém interiéru zajišťují velká okna, nicméně ani místnost bez oken, kterou je koupelna, není o dostatek světla ochuzena, a to zejména díky vybavení v bílé barvě a prosklenému sprchovému koutu.

Byt s cihlovým obkladem

Velmi zajímavě a nápaditě řešená je úklidová místnost s pračkou a sušičkou, která se nachází v malém výklenku v chodbě mezi ložnicí a spojeným prostorem kuchyně, obývacího pokoje a jídelny. Aby prostor zbytečně nezabíraly klasické pantové dveře, je zde zvolena varianta posuvných dveří ve velmi rustikálním dřevěném zpracování. To samo o sobě působí kromě praktické stránky rovnou i jako dekorační prvek, kterým majitelé osvěžili jinak poměrně fádní a nevýrazný průchozí prostor. Ačkoliv je interiér složen z prvků několika stylů působí jednotně a uspořádaně. Právě proto je ideálním místem pro relaxaci s dokonalým domácím pohodlím.

Zdroj: maciejbogaczewicz.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock