O realizaci

„Zasedací místnost, která se dá změnit v přednáškový interiér.“

Světlé tóny, doplněné šedým akcentem, který je podpořen detaily z matného hliníku, bílých stěn a technických obrazů produktů společnosti.

„Interiér je navržen ve spolupráci s architektonickou a projektovou kanceláří SIA DESIGN Liberec. Jedná se o prostory pro společnost Mahle Behr, která se zabývá výrobou a prodejem chladicí techniky pro automobilový průmysl.”

Tento projekt byl pro mě jiný. Pro korporát je standard designovat interiéry dle firemních manuálů, které tvoří designeři spolu s manažery většinou v kmenové zemi založení firmy. Takto jsem musel přistupovat k interiéru zasedací místnosti. Koncept manuálu je spojen s firemní corporate identity. Máte na výběr, například z 5ti druhů osvětlení, 3 druhů židlí atd. Není to tak jednoduché, jak to vypadá.

„Celý prostor je protkaný čistými detaily rovných geometrických ploch a brusem matného hliníku.“

Lesk jako oživující prvek celého interiéru. Hlavním materiálem působícím jako odrazová plocha je lakobel. Je to sklo, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak, který je navíc chráněn z jedné strany barevnou fólií. Dá se kombinovat s jakýmkoli dalším materiálem.

Obrázky

Komentáře

Další realizace