„Tmavá ložnice jako doupě pro kvalitní spánek.“

Kovové tóny s elegantním měděným akcentem, který je podpořen detaily retro žárovkového osvětlení…

O realizaci

„Tmavá ložnice jako doupě pro kvalitní spánek.“

Kovové tóny s elegantním měděným akcentem, který je podpořen detaily retro žárovkového osvětlení v kombinaci s tmavým nábytkem.

„Interiér je navržen tak, aby splňoval klientův režim 3-směnného pracovního provozu. Je tedy zapotřebí, aby i ve dne bylo možné vytvořit ideální podmínky pro spánek.”

V prostoru je použita tapeta s kovovými vlákny a zároveň v kovovém looku. Vlákna dodají tapetě dlouhou životnost a oděruvzdornost. V kombinaci s šedými stěnami působí tajemně a elegantně. Prostor je navržen tak, aby byl elegantní ale zároveň sloužil účelně. Zlaté a měděné prvky dodávají prostoru dynamiku a nádech luxusu, částečně i vzhled hotelového pokoje.

„Osvětlení interiéru je laděno do měděných lesklých materiálů, aby svým designem rozzářily tmavý prostor. Detail vláknové retro žárovky je použit u všech svítidel v místnosti.“

Tmavý nábytek je skvělým doplněním k použitým barevným tónům a materiálům. Silný korpus dodává nábytku masivní vzhled a bytelnost. Čalouněné čelo je výhodné jak akusticky, tak příjemné na dotek, ale zároveň tím do prostoru dostáváme opět eleganci a postel tak opticky vypadá vyšší.

Obrázky

Fotograf: Josef Trakal

Komentáře


Veronika Šebáková
 | 18. 3. 2019

Dobrý den, poradíte mi, kde bych mohla sehnat takovou tapetu? Děkuji ????


Bydlo.cz
 | 27. 3. 2019

Kontaktujte autora díla, jistě rád poradí

Další realizace