„Koupelna uzpůsobená pro vícegenerační život.“

Chladné přírodní tóny kamene doplněné o světlý mramor s olivovým akcentem, který je podpořen…

O realizaci

„Koupelna uzpůsobená pro vícegenerační život.“

Chladné přírodní tóny kamene doplněné o světlý mramor s olivovým akcentem, který je podpořen detaily ze světlého dřeva a bílého nábytku.

„Interiér je navržen ve spolupráci s architektonickou kanceláří Siadesign Liberec, která je autorem celého viladomu po stránce architektury. Jedná se o prostor v jednoduchém neutrálním designu.”

Minimum nábytku a úložných prostor je pro koupelnu velké plus, jelikož jsou v bytě úložné prostory řešeny praktickou technickou místností. Sprchový kout je bezvaničkový se samospádem, což pro uživatele vytváří částečný bezbariérový přístup. Uvnitř je sedátko pro komfortnější sprchování v pokročilém věku.

„Osvětlení je řešeno naklápěcími bodovými světly a ledpáskovou lištou, která dotvoří svítivost na hlavní pohledové stěně.“

Matné obklady jsou pro tuto koupelnu praktické. Prostor je dostatečně velký, tak není potřeba leskem zdůrazňovat optické zvětšení. Obklady jsou velkoformátové, což optickému zvětšení samo napomůže dostatečně. Obklady jsou rektifikované. Tím vznikne minimální, téměř neviditelná spára.

Obrázky

Komentáře

Další realizace