Projekt kavárny Pink Café je zrealizován podle designové studie, na které jsem se podílel společně s architektonickou kanceláří Siadesign. Kavárna je v…

O realizaci

Projekt kavárny Pink Café je zrealizován podle designové studie, na které jsem se podílel společně s architektonickou kanceláří Siadesign. Kavárna je v malebném městečku Hejnice, které se pyšní krásnými výhledy a možností výletů po okolí. Bude tedy zpříjemňovat život nejen místním lidem, ale i turistům. Koncept interiéru byl jasný. Kavárna se sytě růžovým akcentem, který je do prostoru dodán pouze v méně viditelných doplňcích. Dominantní je bar, který je tvořen z růžového lakobelového podsvíceného skla. Základem interiéru je dubové dřevo s černými kovovými konstrukcemi, které jsou inspirovány původní stropní konstrukcí. Ta zůstala jednou z dominant. Výjimečností kavárny je netradiční houpačkové posezení, které nabídne zážitek nejen z dobré kávy, ale i spokojenost z neobyčejně pohodlného posezení.  Jedním z největších ozvláštnění jsou svítidla s pracovním názvem Flying Angels, která vznikla na základě konceptu kavárny.  Nezbývá než popřát neokoukaný a příjemný zážitek.

Realizaci mají na svědomí majitelé kavárny, včetně houpačkových prvků, krásného baru nebo andílkového osvětlení. Myslím, že se jejich několika měsíční úsilí vyplatilo, protože vytvořili velmi příjemné prostředí nejen pro místní, ale i pro turisty a obyvatele z celého liberecka.

Obrázky

Komentáře

Další realizace