O realizaci

„V duchu mint a světle modré.“

Retro prokládané moderními prvky křížků v kombinaci parket ve vysokém lesku, nábytku ze dřeva s výraznou kresbou, zjemněného bílým dekorem.

„U interiéru byl kladen důraz na prosvětlení prostoru, kterou jsem docílil odkrytím a přebroušením parket, bílým nátěrem zdí a světlými tóny mintové a světle modré barvy v doplňcích. Vše bylo potřeba zabalit do retro stylu, který je nyní revoluční novou černou.”

Systém retro blue tapeta, je dokonalým doplňkem do interiéru bez určitého zařazení. Dá se použít téměř kamkoli. Světle modrá barva je barva takzvaně unisex, takže neuráží ani mužské a ani ženské osazenstvo. Tapeta je jednoduše omyvatelná vlhkým hadříkem. Jedná se o materiál vlies. Díky opakujícímu se vzoru vzniká při aplikaci minimální prořez.

„Osvětlení je řešeno kombinací moderního spletence flos, ozvláštněným modrým kabelem a designové lampy s vestavěným stolkem.“

Nábytek je navržen tak, abychom zachovali dostatek úložných prostor, ale zároveň nerušili design množstvím skříní. Obývací stěna ladí se stěnou  televizní. Tím docílíme jednotného stylu v prostoru, který je doladěný kresbou na dřevěných roletách. Philodendron monstera, květina, která nyní slaví velký návrat, je dalším zajímavým prvkem a zároveň čističem vzduchu.

Obrázky

Komentáře

Další realizace