O realizaci

„Bydlení ve znamení přírody.“

Světlé tóny, doplněné kontrastní texturou masivního dřeva, která je podpořena bílými doplňky a akcenty v šedém grafitovém odstínu.

„Interiér je navržen tak, aby byl designově propojen od kuchyně přes ložnici až po nejmenší toaletu v domě. Dům stojí v nádherné lokalitě, která nabízí majitelům dokonalý výhled na panoramata Liberce. Toho je v návrhu patřičně využito.”

V interiéru jsou použity netradiční materiály. Jedním z nich je podlaha, která je z recyklovaného korku. Ideální podlahová krytina, kde je využito podlahové topení. Teplo se na podlaze dobře rozkládá a tím je dosaženo lepšího výkonu.  Další zvláštností je využití dataprojektoru v obývacím pokoji. Majitelé tak dosáhnou tradičního využití krbu jako dominantního prvku v prostoru a televizi budou využívat spíše „víkendově“.

„Osvětlení v bílých tónech. Spojení kovu a měděných detailů s černobílými kabely se severským vzorováním vnáší do prostoru kapku industrialismu.“

Nábytek v celém domě je tvořen v podobném designu. Využitím antracitového odstínu se vytváří neutrální design, který je možné ozvláštnit různobarevnými doplňky. Kresba masivního dřeva dodává nábytku přírodní look. Pro snadnou změnu designu by prostoru pro projasnění prospěla například žloutková barva na doplňcích.

Obrázky

Komentáře

Další realizace