O realizaci

„Minimalistické bydlení.“

Bílá, doplněná jemnými tóny béžové v kombinaci s dřevěnými parketami a s akcentem rudé červené.

„V bytě došlo ke změně dispozic, při kterých byl získán prostor pro vytvoření chodby s vestavěnou skříní. Obývacímu pokoji to neuškodilo. Každý kout našel svou novou funkci.”

Důležitým kritériem bylo zakomponovat do interiéru obraz,  který měl majitel dlouhá léta uschovaný a nyní ho chtěl v bytě využít. Volil jsem strategii vytvoření z obrazu dominantní prvek, který nebude rušen okolním designem. Podařilo se do návrhu najít běhoun v podobném designu jako je grafika na obraze. Dalším silným prvkem je lampa trojnožka a retro křeslo s lenoškou. Oba kusy nábytku jsou zrenovované a přečalouněné „Pepito“ vzorem.

„Osvětlení a hodiny na zdi jsou propojeny jednotným designem. Drátové propletence vytvářejí objektům pomyslnou hmotu, která však není vyplněná.“

Minimalistický nábytek je ve vysokém lesku, který svými odlesky prostor opticky zvětšuje. Kontrastně je k němu doladěn druhý materiál a to masivní kresba mahagonového dřeva. Dodavatel nábytku je Hanák studio, díky kterému je v interiéru využit nábytek vysoké kvality. Jedná se o konferenční stolek a televizní stěnu.

Obrázky

Komentáře

Další realizace