O realizaci

„Bydlení s výhledem na Ještěd.“

Světlé tóny, doplněné žlutým akcentem, který je podpořen detaily z masivního dubu a bílého nábytku.

„Interiér je navržen ve spolupráci s architektonickou kanceláří Siadesign Liberec. Jedná se o minimální bydlení, kde je kladen důraz hlavně na praktičnost a jednoduchost prostoru. Hlavní dominantou bytu je malebný výhled na liberecký Ještěd.”

Kuchyň je navržena  do tvaru U s částečným prostorovým ostrůvkem. Design navazuje na zbytek interiéru barevností korpusu i dvířek. Bílý vysoký lesk dodá nábytku dynamiku a zároveň napomůže optickému zvětšení prostoru. Dvířka jsou řešena bezúchytkovým systémem. Proful úchytů je tvořen úkosem spodní nebo horní hrany tak, aby byl vytvořen ostrý úhel. Tím je zajištěn komfortní způsob otevírání.

„Osvětlení je řešeno v podobě černozlatých klobouků, které zdobí obývací část. V jídelně je světlo ve stejném designu v bílé barvě.“

V interiéru je vše navrženo v minimalistickém designu s minimem odstínů barev. Převládající bílá prostor rozjasňuje. Je dominantou na všem. Odstín zdí i většina nábytku je laděno do bílého dekoru. Nábytek je podpořen vysokým leskem, aby byl prostor opticky zvětšen.

Obrázky

Komentáře

Další realizace