O realizaci

„Kdo si hraje, nezlobí a u zaměstnanců to platí dvojnásob.“

Jednoduchý design, světlé tóny, doplněné strukturou teplého dřeva, magnetickým pruhem a flipchartovou stěnou.

„Interiér je navržen tak, aby sloužil jako oddechová místnost pro kreativní zaměstnance společnosti, ale aby se zároveň jednoduchými kroky dala přetransformovat jako zasedací místnost či místnost pro výzkum. Na designu spolupracovalo studio TŘI tečky.”

Oživením interiéru je rudá barva, která je využita na stohovatelných stoličkách, dvířkách úložných skříněk a relaxačním pytli od značky Fatboy. Další zajímavostí je kožená houpačka tvořená na míru, tak aby unesla váhu dospělého člověka. Doplňkové produkty slouží pouze pro odpočinek mezi pracovními činnostmi. V neposlední řadě jsou využity i produkty Vinoloku, skleněné zátky na vína, které jsou v prostoru využity jako háčky na oděvy.

„Ověsový lustr od firmy Preciosa dodá interiéru zajímavý look hned při vstupu do prostoru. Dochází tak k propojení tradice s modernou.“

Lesk na nábytku napomáhá optickému zvětšení prostoru. Všechny plochy jsou co nejvíce čisté, jelikož má většina z nich multifunkční využití. Například flipchartová stěna, která slouží pro prezentace, psaní poznámek, rozbory grafů a mnoho dalšího. Součástí stěny je i magnetický pruh, na který je možné připnout vše, co je potřeba.

Obrázky

Komentáře

Další realizace