O realizaci

„Rustikální dům v Nové Vsi u Chrastavy.“

Světlé tóny, doplněné výraznými černými konstrukcemi z kovu, které jsou podpořeny detaily s výraznou kresbou masivního dřeva.

„Interiér je navržen s jasně daným konceptem, který je protkaný v celém domě. Návrh propojuje všechny prostory, kterým jsme se věnovali. Cílem bylo vytvořit kompaktní celek v zajímavém pojetí.”

Materiály obkladů a dlažeb jsou sjednoceny v celém domě. Koupelny se od sebe liší naopak výrazně a přitom spolu komunikují. Malá je tvořena v tmavých tónech. Obklady jsou z designové kolekce, kde každá obkladačka vzniká ručně a tak je každá originál. Větší koupelna je opět v jemnějším rustikálním stylu s obklady se starou patinou. Nábytek je v obou koupelnách masivní, ale designově čistý.

„Osvětlení v černém kabátu kovových konstrukcí, je protkáno celým domem v různém designu a přesto sjednocené.“

Dominantou celého domu je kresba dřeva, v mnoha případech na designovém nábytku, který má často rustikální neopracovaný vzhled. Tloušťka materiálu dodává na mohutnosti. V kombinaci s kovovými konstrukcemi propletenými jutovými lany, vznikne opravdu promyšlený prostor. Konstrukce jsou dělící příčky a zároveň stěny na květiny, či fotografie.

Obrázky

Komentáře

Další realizace