O realizaci

„Elegantní šedá v souladu se surovým betonem.“

Světlé odstíny šedé, doplněné surovým betonem a přírodními materiály, které jsou podpořeny detaily živých zelených rostlin.

„Z interiéru vidíte pouze detaily, jelikož to bylo klientovo přání, ale i z detailů se dá vycítit nálada celého konceptu. Jedná se o čisté linie minimalistického interiéru. ”

Islandský lišejník je vhodný pro obkládání celých stěn, tvorbu podhledů a nebo i na malé výrobky, třeba obrazy, 3D loga a jiné. Velmi důležité je, aby byl aplikován do míst, kde nehrozí mechanické poškození. Navozuje pocit štěstí, dobré nálady, akusticky odhluční místnost, nepotřebuje denní světlo a nemusíte se o něj starat. Je antistatický a hodí se na místa, kde se živým rostlinám nedaří. Lišejník je mumifikovaný a životnost je cca 10 let.

„V každé z místností je využit surový stavební beton, který je základní konstrukcí zdiva v bytě.“

V interiéru se opakují prvky, kterým jsme docílili sjednocení prostor. Základním prvkem je beton, dalším propojovacím znakem je šedá barva, kterou jsme do prostoru vnesli eleganci. Dále to jsou doplňky, které se tvaroslovím opakují, nebo jsou si příbuzné. V neposlední řadě to jsou barvy, kterými navozujeme pocit přírody v interiéru. Vždy je u komplexního interiéru důležité vytvořit koncept, kterým celý interiér 

Obrázky

Komentáře

Další realizace