Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní interiér s oranžovými akcenty

Za sebou máme první podzimní dny a před sebou prohlídku moderního interiéru, který na první pohled zaujme akcenty dýňově zemité barvy. Tento sametový odstín oranžové vystupuje ze šedého pozadí jako slunce o babím létě.

Minimalisticky zařízený byt poodkrývá paletu podzimních barev, na které kromě oranžové ulpívá i hnědá, šedá a zelená. Působí moderním a přísným dojmem, jistou hravost si vpouští pouze do dětského pokoje.

Prostorné designové bydlení

Interiér bytu klade důraz na světlo, prostor a kvalitu materiálů. Nachází se v něm otevřená společenská zóna sestávající z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny. Tyto místnosti na sebe plynule navazují a jsou odděleny pouze nábytkem. Poněkud temnou barevnou kompozici tohoto prostoru oživují jídelní židle barvy dýně soustředěné kolem kontrastního stolu. Nejsvětlejší odstín představuje komfortní sedací souprava, která je k němu otočena zády. Do této společenské zóny směřuje velkými okny dostatek denního světla, které lze v případě potřeby utlumit elegantními závěsy splývajícími k zemi.

Interiér minimalistického stylu

Obdobné materiálové i barevné složení se objevuje také v dalších místnostech tohoto interiéru. Minimalistický styl jim dodává lehkost a přirozenou krásu, která nezaniká v přebytku nábytku a bytových doplňků. Například v ložnici je tak jen to podstatné. O to více ve svém klidu svádí k plnohodnotnému odpočinku. Ani tady nechybí dlouhé závěsy a barevná příchuť dýně. Od té už zcela upouští koupelna, která v sobě opakuje materiálové a barevné složení, jež převažuje v ostatních částech interiéru. Za povšimnutí však mimo jiné stojí umyvadlo vyrobené z litého betonu. Minimalisticky, ale hravě pak působí dětský pokoj, který je nejbarevnější místností v interiéru. Ani tady nechybí praktické úložné prostory, díky nimž může domov volně dýchat.

{reklama-0}

Tento interiér je důkazem toho, že i zdánlivě strohé bydlení může působit osvěžujícím dojmem. Jeho osobitý charakter spoludotváří nejen zemité barvy, ale také důraz na světlo, prostor a styl.

Zdroj: https://kankorezis.lt/lazdyneliu-g/

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock