Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní interiér s oranžovými akcenty

Za sebou máme první podzimní dny a před sebou prohlídku moderního interiéru, který na první pohled zaujme akcenty dýňově zemité barvy. Tento sametový odstín oranžové vystupuje ze šedého pozadí jako slunce o babím létě.

Minimalisticky zařízený byt poodkrývá paletu podzimních barev, na které kromě oranžové ulpívá i hnědá, šedá a zelená. Působí moderním a přísným dojmem, jistou hravost si vpouští pouze do dětského pokoje.

Prostorné designové bydlení

Interiér bytu klade důraz na světlo, prostor a kvalitu materiálů. Nachází se v něm otevřená společenská zóna sestávající z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny. Tyto místnosti na sebe plynule navazují a jsou odděleny pouze nábytkem. Poněkud temnou barevnou kompozici tohoto prostoru oživují jídelní židle barvy dýně soustředěné kolem kontrastního stolu. Nejsvětlejší odstín představuje komfortní sedací souprava, která je k němu otočena zády. Do této společenské zóny směřuje velkými okny dostatek denního světla, které lze v případě potřeby utlumit elegantními závěsy splývajícími k zemi.

Interiér minimalistického stylu

Obdobné materiálové i barevné složení se objevuje také v dalších místnostech tohoto interiéru. Minimalistický styl jim dodává lehkost a přirozenou krásu, která nezaniká v přebytku nábytku a bytových doplňků. Například v ložnici je tak jen to podstatné. O to více ve svém klidu svádí k plnohodnotnému odpočinku. Ani tady nechybí dlouhé závěsy a barevná příchuť dýně. Od té už zcela upouští koupelna, která v sobě opakuje materiálové a barevné složení, jež převažuje v ostatních částech interiéru. Za povšimnutí však mimo jiné stojí umyvadlo vyrobené z litého betonu. Minimalisticky, ale hravě pak působí dětský pokoj, který je nejbarevnější místností v interiéru. Ani tady nechybí praktické úložné prostory, díky nimž může domov volně dýchat.

{reklama-0}

Tento interiér je důkazem toho, že i zdánlivě strohé bydlení může působit osvěžujícím dojmem. Jeho osobitý charakter spoludotváří nejen zemité barvy, ale také důraz na světlo, prostor a styl.

Zdroj: https://kankorezis.lt/lazdyneliu-g/

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock