Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Když zelená hraje prim

Když zelená hraje prim

Dnes se podíváme na jeden rekreační dům v Madridu, který je svou realizací velmi ojedinělý. Směs mnoha chutí a stylů, které dohromady nesměle propojuje jedna barva - zelená. Říká se jí barva klidu a pohody. Ne nadarmo byla zelená barva vyhlášena barvou roku 2017. A svůj prim si stále drží.

Kombinace stylů

Kolik lidí tolik chutí. Vintage, industriální, či skandinávský design. Pro někoho nejspíš na první pohled mnoho odvážných kombinací, pro jiného pohlazení na duši. Zvolené materiály a spojení několika stylů vytváří zvláštní kombinaci, která ve výsledku přesto skvěle ladí. Vybavení interiéru je složeno z kusů nábytku zakoupených ve starožitnictví, které jsou zrenovovány, nebo jen očištěny a ponechány se svou krásnou patinou. Šedá pohovka, koberec, či konferenční stolek jsou naopak kousky nové s nádechem Skandinávie. Zajímavým počinem jsou přiznané trubky zjemněné bílým nátěrem. Rozdílnost materiálů, povrchových úprav i tvarů prvků - to je originalita, kterou lze vycítit z každého detailu.

Když zelená hraje prim

Uvolněná atmosféra

Interiéru vévodí bílá barva, která se promítá na výmalbě i podlahách, tím je prostor opticky větší a působí velmi čistým dojmem. Uvolněnou a domáckou atmosféru pak vytváří  masivní dřevo použité na skříních, policích, vitrínách, nebo stolech. Pojítkem celého interiéru je zelená barva ve svých několika odstínech využitá na nábytku, osvětlení a také různých doplňcích jako jsou vázy, apod. Odstíny temně zelené, olivové, mint, nebo svěží zelená barva, to vše je zde možné najít. Béžové, či šedé doplňky dotvářejí celkový příjemný dojem interiéru.

A jak se líbí vám? Posuďte sami.

Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Když zelená hraje prim
Zdroj: micasarevista.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock