Krbová kamna - individuální řešení
Bydlení

Krbová kamna - individuální řešení

I když je katalogová nabídka výrobců krbových kamen stále rozsáhlejší, může se stát, že si prostě nevyberete. Anebo je váš interiér tak unikátní, že prostě potřebujete nestandardní řešení. Těmto zákazníkům se už léta snaží vyjít vstříc německá firma Spartherm se svým programem Exclusive. Vychází z jednoduché filozofie, že nic není nemožné. Pokud se se svým přáním budete držet v intencích možných výrobních postupů, je firma ochotna zpracovat váš individuální návrh a přetavit jej ve funkční topidlo. Vaším benefitem bude fakt, že máte doma krb, který nemá nikdo jiný.
30. 9. 2019 / 10:56:42
728
Ohnivé srdce domova
Bydlení

Ohnivé srdce domova

Chtěli bychom velkou krbovou vložku prosklenou ze třech stran, ale aby nám nepřetápěla místnost a hodně akumulovala... Věta, která je noční můrou všech kamnářů. V následujících odstavcích zkusíme popsat krbové vložky tak, aby byl každý z vás schopen říci, jestli je výše uvedený požadavek reálný.
26. 3. 2019 / 17:52:26
946
Když vám teplo z kamen provoní celý dům
Bydlení

Když vám teplo z kamen provoní celý dům

Unikátní sušírna ovoce i oprava starých kamen po babičce. Kamnáři Dianovi si zakládají na stavbách s příběhem. 
„Vyhovuje nám ten tradičnější, pomalejší způsob práce,“ říkají manželé Dianovi, kteří v kamnařině ctí dvojí princip – tradiční metody v kombinaci s moderními technologiemi.
23. 10. 2018 / 12:03:20
2666