Prostorný byt situovaný v srdci Karlína je součástí nového rezidenčního projektu. Velkorysé prostory bytu jsou lemovány terasami, které dotváří soukromou oázu…

O realizaci

Prostorný byt situovaný v srdci Karlína je součástí nového rezidenčního projektu. Velkorysé prostory bytu jsou lemovány terasami, které dotváří soukromou oázu pro jeho obyvatele. Klidná, tiše plynoucí Vltava a barevné západy slunce nad panoramatem Pražského hradu jsou zdrojem každodenní inspirace tohoto mimořádného bytu. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech.

Majitelé apartmán zakoupili ještě před realizací stavby samotného bytového domu. Tento prozíravý krok se ukázal být výhodou při společné spolupráci. Měli jsme volné pole působnosti, jelikož byt byl dispozičně nepopsaným listem. Díky tomu jsme mohli rozehrát hru velkých forem a dispozici navrhnout ke komfortu majitelů bez zbytečného bourání příček. Náš návrh akcentuje strohou barevnou paletu, která kontrastuje s tmavým dřevem. Odlesky kovu a skla, oblé tvary a živé textury dodávají patřičný nádech luxusu a elegance. 

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace