Pro milovníky nevšedního ubytování a relaxace v přírodě navrhujeme luxusní chatu skrytou v posázavských lesích. Rekreační objekt o ploše 90 m2 je vhodný pro…

O realizaci

Pro milovníky nevšedního ubytování a relaxace v přírodě navrhujeme luxusní chatu skrytou v posázavských lesích. Rekreační objekt o ploše 90 m2 je vhodný pro pár, ale i rodinu s dětmi, kteří touží utéct před ruchem velkoměsta. Představujeme jednoduchý design, ve kterém hrají prim výhledy z velkých oken, přírodní materiály a velkorysé wellness. Náš návrh má doplnit další formu luxusní rekreace pro provozovatele sítě glampingu.  

Objekt realizujeme ze systému Novatop - stěnových panelů z vysušeného smrkového dřeva, jejichž hlavní výhodou je nízká hmotnost, ale vysoká statická únosnost. Novatop taktéž splňuje přísná kritéria pro stavbu pasivních a energeticky úsporných budov. Dvoupatrová stavba s velkorysým obytných prostorem se skládá z kuchyně a obývacího pokoje, který lze propojit s exteriérovou terasou. V prvním patře se nachází dvě ložnice se sociálním zázemím. Hlavní ložnice má prosklený štít a nabízí tak krásný výhled do okolí. Výhled hraje ústřední roli také v koupelně, jež je spojená se saunou. Exteriér chaty bude doplněn o vířivý bazén s celoročním využitím a zážitkovým grilem. 

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace