Náš nový projekt interiéru rodinného domu na Praze 10 se nese v tlumených přírodních tónech.⁠⁠
Centrem dvoupodlažního domu se stává obytný prostor v přízemí, propojující kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. ⁠⁠Na přání klienta navrhujeme klidný světlý prostor akcentující přírodní materiály. ⁠⁠

O realizaci

Interiér novostavby řadového rodinného domu na Praze 10 se nese v duchu praktičnosti a funkčnosti. Mladý manželský pár se pro realizaci rozhodl s ohledem na to, že se jejich rodina teprve bude rozrůstat. Respektujeme přání klienta a navrhujeme klidný světlý prostor, akcentující přírodní materiály. 

Srdcem domu je hlavní obytná místnost s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem v přízemí. Ložnice s prostornou koupelnou a šatnou se nachází v prvním patře. Náš návrh se nese v tlumených tónech. Respektujeme přání klienta a navrhujeme klidný světlý prostor akcentující přírodními materiály. 

Interiér je definován tmavší dubovou podlahou s klasickým francouzským vzorem. Parkety jednotlivé místnosti přirozeně propojují a vytváří tak kompaktní celek. Otevřenosti a vzdušnosti prostoru nahrává spojení kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem. V barevně střídmých interiérech vždy hledáme možnosti, jak jednolitý celek rozbít. V případě obývacího pokoje jsme se rozhodli pro zelenou čalouněnou pohovku. Zemitá, avšak stále konzervativní barva tvojí harmonický celek s dubovou podlahou a bílými zdmi.

Obrázky

Komentáře

Další realizace